آموزش و مشکلات آیتونز و آی کلود ( Tutorials and Problems iTunes iCloud )

 • ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨ به زودی !!! شارژ همیار رایانه
 • شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  با کمترین هزینه !
  در کمترین زمان !
  • آموزش و مشکلات پرینتر
   در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع پرینترها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
  • آموزش و مشکلات اسکنر
   در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع اسکنرها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
  • آموزش و مشکلات لپ تاپ
   در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع لپ تاپ ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
  • آموزش و مشکلات مودم
   در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع مودم ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
  • آموزش و مشکلات موبایل
   در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع موبایل ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
  Hamyar Rayaneh

  آیتونز ( iTunes ) :

  این نرم افزار یک پخش کننده چندرسانه ای ،نرم افزاری کاربردی جهت مدیرت تلفن همراه و کتابخانه های رسانه ای است که توسط شرکت اپل توسعه داده شده است و برای بازی و دانلود و سازماندهی فایل های صوتی و دیجیتالی در کامپیوتر های او اس ایکس و ماکروسافت ویندوز می باشد همچنین آیتونز استور در آیپاد ( iPod ) ، آیفون ( iPhone ) و آیپد ( iPad ) قرار دارد.
  از طریق آیتونز استور ( iTunes Store ) کاربران می توانند موزیک ، موزیک ویدئو ، نمایش تلویزیونی ، کتاب صوتی ، ویدئو ها ، زنگ های موجود ، پادکست ها و نرم افزارهای کاربردی را خرید و دانلود نمایند.

  آی کلود ( iCloud ) :

  موسیقی ، عکس ها ، فیلم ها ، نرم افزار ها ، مدارک ( Documents in the Cloud ) ، تقویم و ... شما را ذخیره می کند و بصورت بی سیم و خودکار بین دستگاه های شما به اشتراک می گذارد. با ورود به این نرم افزار 5 گیگابایت حجم رایگان به شما داده می شود که حجم مناسبی برای ذخیره عکس ها و Email ها و مدارک و فایل ها و ... شماست.

  ارتباط iTunes و iCloud :

  به عنوان مثال با iCloud موزیک خریداری شده شما در iTunes در تمامی دستگاه های شما ظاهر میشود همچنین میتوانید آخرین خرید خود را از iTunes هروقت و هرجا که می خواهید دانلود کنید.موسیقی مورد علاقه تان را دانلود کنید و در آخر با iCloud بصورت خودکار در تمام دستگاه های خود خواهید داشت.

  پس شما مردم عزیز اگر در زمینه آیتونز و آی کلود مشکلی داشتید می توانید با شماره 9099071728 تماس حاصل کنید تا کارشناسان بخش موبایل این مجموعه شما را همراهی کنند.

  Up