حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات نرم افزار تیم ویوور

آموزش تصویری Hamyar Rayaneh ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨ Hamyar Rayaneh شارژ همیار رایانه Hamyar Rayaneh
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
با کمترین هزینه !
در کمترین زمان !
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات پرینتر
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع پرینترها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات اسکنر
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع اسکنرها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات لپ تاپ
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع لپ تاپ ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات مودم
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع مودم ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات موبایل
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع موبایل ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
Hamyar Rayaneh

نرم افزار تیم ویور چیست؟ ( What is TeamViewer Software )

نرم افزار ( TeamViewer ) یک برنامه قوی در زمینه ارتباط از راه دور که مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی است . کار آن ارتباط دو کامپیوتر به یکدیگر و یا دو موبایل و یا موبایل به کامپیوتر و برعکس آن کامپیوتر به موبایل است.از قابلیت های این نرم افزار میتوان به امنیت بالای آن اشاره کرد که تا شخص مقابل مجوز ورود را ندهد ارتباطی صورت نخواهد گرفت. از دیگر قابلیت های این نرم افزار میتوان به چت کردن داخل برنامه و صحبت کردن و ارتباط ویدئویی برقرار کردن نیز اشاره کرد . این نرم افزار از سرعت بالایی برخوردار است و کاربران می توانند با داشتن سرعت اینترنت کم ( Dial-Up ) هم ارتباط با کامپیوتر دیگر نیز برقرار کنند.این برنامه را شما می توانید از قسمت دانلود نرم افزار وبسایت همیار رایانه دانلود کرده و استفاده لازم را از آن ببرید.
همچنین این نرم افزار قابلیت نصب بروی سیستم عامل های Windows ( ویندوز ) ، MAC ( مک ) و Linux ( لینوکس ) و همچنین سیستم عامل های موبایلی نظیر iPhone ( آیفون ) ، Android ( اندروید ) وWindows Mobile ( ویندوز موبایل ) را دارد.

آموزش دانلود و نصب نرم افزار تیم ویور ( Tutorial Download and Install TeamViewer Software )

ابتدا نرم افزار TeamViewer را از بخش دانلود نرم افزار وبسایت همیار رایانه دانلود کنید و سپس مراحل زیر را طی کنید :
پس از دانلود و باز کردن فایلی که دانلود کردید صفحه ای را مشاهده می کنید که دارای دو گزینه Install و Run می باشد که در ابتدا ما آموزش نصب برروی هارد با استفاده از گزینه Install را به شما آموزش می دهیم.
1. برروی گزینه Install کلیک کنید.
2. سپس برروی گزینه Personal / non-commercial use کلیک کنید.
3. در قسمت بعد تیک دو گزینه را بزنید و سپس برروی Next کلیک کنید.
4. در انتها برروی گزینه Finish کلیک کنید.
نصب نرم افزار برروی هاردیسک به اتمام رسید.
حال اگر قصد داشته باشید که نرم افزار را نصب نکنید و تنها به صورت اجرایی از آن استفاده کنید بایستی مراحل زیر را طی کنید :
1. بر روی گزینه Run کلیک کنید.
2. سپس برروی Next کلیک کنید.
حال می توانید از تیم ویور استفاده کنید.

آموزش اتصال به کامپیوتر و یا موبایل دیگر از طریق نرم افزار تیم ویور ( Connect to a computer or other mobile device via TeamViewer software )

1. ابتدا از اتصال کامپیوتر و یا موبایل تان به اینترنت اطمینان پیدا کنید.
2. حال نرم افزار را باز کنید تا ID و Password مختص کامپیوترتان را به شما بدهد ( این آیدی تا زمانیکه ویندوزتان را عوض نکرده اید ثابت باقی می ماند اما پسورد به صورت Random هربار تغییر می کند )
3. حال این ID و Password را به مویابل و یا کامیوتری که می خواهد به سیستم شما متصل شود بدهید ( در هنگامی که همکاران ما در همیار رایانه از شما ID و Password می خواهند می باست این دو را به همکاران ما بگویید تا بتوانند به سیستم شما متصل شوند )
4. حال اگر شما بخواهید به سیستم دوستانتان متصل شوید باید در قسمت Partner ID آیدی سیستم دوستتان را وارد کنید و برروی دکمه Connect to partner کلیک کنید و در کادر بعدی Password را وارد کنید.
ما به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که همکاران ما در همیار رایانه با کمک نرم افزار تیم ویور به سیستم شما عزیزان دسترسی پیدا می کنند اما به هیچ وجه از اطلاعات شما عزیزان سوء استفاده نمی شود و شما می توانید تمامی کارهایی که کارشناسان ما برروی سیستم شما انجام می دهند مشاهده کنید.
اگر شما عزیزان در نصب ، راه اندازی و یا استفاده از نرم افزار تیم ویور سوال و یا مشکلی داشتید می توانید با همکاران ما در مرکز شبانه روزی پاسخگویی به امورات رایانه ای همیار رایانه تماس برقرار کنید تا شما عزیزان را در امور رایانه ، کمک کنند.

همچنین اگر در این برنامه مشکلاتی و سوالاتی برای شما پیش امد می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان شمارا همیاری و کمک کنند.

Up