برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش فیلتر کردن کامنت ها در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

قابلیت فیلتر کردن کامنت ( Capability Filter Comment )

یکی از قابلیت هایی که جدید به اینستاگرام اضافه شده است محدود یا فیلتر کردن برخی از کامنت ها در زیر پست های ارسالی می باشد که اصطلاحا به این کار فیلترینگ خودکار می گویند.
با استفاده از این قابلیت کاربران میتوانند کلمات خاصی را که نمی خواهند در کامنت های خود مشاهده کنند را در این بخش وارد کرده تا بطور خودکار این کامنت فیلتر شود و در زیر کامنت های شما قرار نگیرد.

چگونه فیلتر کردن کامنت را فعال کنیم ( How Filter Comment Enable )

جهت فعال کردن این قابلیت در اکانت اینستاگرام خود مراحل زیر را انجام بدهید.

1- ابتدا وارد برنامه یا اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید.
2- به قسمت پروفایل یا اکانت خود بروید و روی سه نقطه در اندروید و یا چرخ دنده در IOS ( آی او اس ) کلیک نمایید تا صفحه تنظیمات یا Setting باز شود.
3- حالا که وارد تنظیمات شدید Comments را انتخاب کنید.
4- تیک گزینه Hide Inappropriate Comments را فعال کنید تا قابلیت فیلترینگ خودکار فعال شود.
5- در قسمت Custom Keywords می توانید مشخص کنید که چه کلماتی را در کامنت ها فیلتر شوند با کاما می توانید کلمات را از هم جدا کنید.
6- در پایان برروی Done بزنید تا تغییرات انجام شود.
توجه : اگر شما پس از فعال کردن گزینه Hide Inappropriate Comments در قسمت مشخص کردن کلمات کلمه ای را وارد نکنید خود فیلترینگ به صورت خودکار کامنت های زشت و ناپسند را فیلتر می کند.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up