حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات برنامه تلگرام

آموزش تصویری Hamyar Rayaneh ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨ Hamyar Rayaneh شارژ همیار رایانه Hamyar Rayaneh
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
با کمترین هزینه !
در کمترین زمان !
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات پرینتر
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع پرینترها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات اسکنر
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع اسکنرها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات لپ تاپ
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع لپ تاپ ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات مودم
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع مودم ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات موبایل
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع موبایل ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.

آموزش و مشکلات تلگرام ( Training And Telegram Problems )

درباره تلگرام ( About Telegram )

تلگرام یک برنامه پیام رسان است که تمرکز خود را روی سرعت و امنیت قرار داده است کاربران در تلگرام میتوانند متن ، عکس ، ویدیو و فایلهای دیگری را ارسال نمایند.تلگرام توسط پاول و نیکولای دوروف دو برادر روس پشتیبانی می شود در عین حال موسسان این برنامه روسی هستند اما مقر اصلی آنان در شهر برلین آلمان می باشد.
برنامه پیام رسان تلگرام اولین بار در 14 آگوست سال 2013 برای آیفون راه اندازی کرد و سپس نسخه آلفا برای اندروید را در 20 اکتبر 2013 ارائه نمود.میتوانید از تلگرام در تلفن های همراه هوشمند ، تبلت ها ، ویندوز فون ، ویندوز و لینوکس استفاده نمایید.همچنین می توانید به طور همزمان از تلگرام خود در چندین وسیله استفاده کنید تنها کافیست یک شماره اختصاصی در تمام آنها نیاز دارید.
موسسان تلگرام میگویند فعلا تمرکز مان را روی امنیت و سرعت قرار داده ایم و به مرور زمان سرویس های دیگری را فعال می کنیم آنها بسیار به امنیت برنامه خود می بالند.در تلگرام همانند دیگر پیام رسان ها می توانید گروه با ظرفیت حداکثر 200 کاربر بسازید همچنین در تلگرام می توانید به غیر از ارسال متن ، عکس و ویدیو فایل نیز ارسال کنید و این از ویژگی های خوب به حساب می آید.در این پیام رسان نیز شما می توانید برخی را که نمی خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید بلاک کنید.
در سال 2015 این برنامه توسط بنیاد نهاد های الکترونیکی که یک سازمان غیرانتفاعی در آمریکا است این برنامه را از نظر امنیت مورد بررسی قرار دادند که نمره چهار از کسب کرد.البته باید یاد آور شویم در بررسی امنیت در گفتگوی خصوصی تلگرام نمره هفت از هفت را به خود اختصاص داده است.
این برنامه در حال حاضر به زبان های انگلیسی ، کره ای ، عربی ، آلمانی ، اسپانیایی ، پرتغالی و ایتالیایی در دسترس می باشد.همچنین باید بدانید کاربران این برنامه در کشورمان از پرمصرف ترین کاربران استفاده کننده از این اپلیکیشن یا برنامه محسوب می شوند.

چنانچه در حین کار با تلگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up