برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  رفع مشکل کامپیوتری

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  صداها و بوق های سخت افزار

  برخی مواقع ممکن است سیستم Computer شما صداهای عجیبی بدهد و یا بوق هایی بزند که تا به حال نشنیده باشید.این صداها می تواند از فن (Fan) سیستم و یا بوق های مربوط به مشکل در حافظه، خطا در تست نمایش، حافظه کش، کنترل کننده کیبورد و ... باشد؛ لذا کارشناسان خبره ما در بخش آموزش ، راه اندازی ، تعمیر ، تعویض و نگهداری سخت افزار می توانند نجات دهندگان رایانه شما عزیزان باشند.

  درباره PC

  رایانه‌های شخصی که PC نیز شناخته می‌شوند، یکی از رایج ‌ترین رایانه‌ ها هستند که به ‌دلیل تنوع، همه‌ کاره بودن و قیمت پایین بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.لپ‌ تاپ ها نیز همان رایانه‌ های شخصی هستند که معمولاً با سخت‌افزارهای کم‌ مصرف‌ تر و کوچک ‌تر ساخته می‌شوند.

  چگونه مشکلات کامپیوتری را برطرف کنیم؟

  مرکز مشاوره آنلاین و پاسخگویی تلفنی همیار رایانه این افتخار را دارد تا بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل پاسخگوی مشکلات نرم افزاری رایانه ، لپ تاپ ، کامپیوترهای رومیزی و All In One (آل این وان) شما عزیزان باشند.
  جهت ارتباط با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق لینک خرید شارژ همیار رایانه ، شارژ تهیه نمایید.

  Up