برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

رفع مشکل کامپیوتری

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

صداها و بوق های سخت افزار

برخی مواقع ممکن است سیستم Computer شما صداهای عجیبی بدهد و یا بوق هایی بزند که تا به حال نشنیده باشید.این صداها می تواند از فن (Fan) سیستم و یا بوق های مربوط به مشکل در حافظه، خطا در تست نمایش، حافظه کش، کنترل کننده کیبورد و ... باشد؛ لذا کارشناسان خبره ما در بخش آموزش ، راه اندازی ، تعمیر ، تعویض و نگهداری سخت افزار می توانند نجات دهندگان رایانه شما عزیزان باشند.

درباره PC

رایانه‌های شخصی که PC نیز شناخته می‌شوند، یکی از رایج ‌ترین رایانه‌ ها هستند که به ‌دلیل تنوع، همه‌ کاره بودن و قیمت پایین بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.لپ‌ تاپ ها نیز همان رایانه‌ های شخصی هستند که معمولاً با سخت‌افزارهای کم‌ مصرف‌ تر و کوچک ‌تر ساخته می‌شوند.

چگونه مشکلات کامپیوتری را برطرف کنیم؟

مرکز مشاوره آنلاین و پاسخگویی تلفنی همیار رایانه این افتخار را دارد تا بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل پاسخگوی مشکلات نرم افزاری رایانه ، لپ تاپ ، کامپیوترهای رومیزی و All In One (آل این وان) شما عزیزان باشند.
جهت ارتباط با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق لینک خرید شارژ همیار رایانه ، شارژ تهیه نمایید.

Up