برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و رفع مشکلات فلش مموری

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  تاریخچه فلش مموری

  فلش مموری یا حافظه فلش ( Flash Memory ) یکی از حافظه های ذخیره سازی اطلاعات در کامپیوتر و لپ تاپ می باشد با این تفاوت که ظرفیت بیشتری نسبت به سی دی و فلاپی دیسک دارد.
  به عبارت دیگر فلش مموری یک حافظه ذخیره سازی اطلاعات می باشد که می توان آن را بصورت الکتریکی پاک و مجدد برنامه ریزی کرد. این فناوری بیشتر در کارت های حافظه و یو اس پی استفاده می شود و جهت ذخیره سازی عمومی و انتقال داده ها بین رایانه ها و دیگر محصولات دیجیتال بکار می رود. این نوعی خاص از EEPROM ( حافظه فقط خواندنی پاک شدنی و قابل برنامه ریزی بصورت الکترونیکی ) است که در قطعات بزرگ پاک و برنامه ریزی شده اند.از آنجایی که حافظه فلش یا فلش مموری ( Flash Memory ) غیرفرار است هیچ نیرویی برای نگهداری اطلاعات درون قطعه نیست.این حافظه به ارائه گذاشتن سریع اطلاعات در هر دسترسی که برای حافظه اصلی در کامپیوتر ها و لپ تاپ ها به کار میرود سریع نیست ولی مقاوم تر از هارددیسک ( Hard Disk ) در برابر شوک حرکتی می باشد.
  دو نوع حافظه فلش یا فلش مموری ( Flash Memory ) وجود دارد که برحسب منطق های Nor و Nand نام گذاری شده اند.
  فلش مموری (flash Memory) یا فلش درایو یا حافظه یو اس بی (USB) در حجم های گوناگون وجود دارد و بسته به میزان حافظه ذخیره سازی ، ظاهر و کیفیت فلش و برند (شرکت) دسته بندی می شوند. حجم این حافظه ها از 2 گیگابایت تا 128 و در برخی برند ها تا 256 گیگابایت نیز می رسد.

  چنانچه در فلش مموری یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی و یا حتی مشاوره جهت خرید ، فروش(قیمت) فلش مموری داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

  Up