برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات نصب بازی های موبایل

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  آموزش های موبایل
  آموزش های کامپیوتر

  بازی موبایل

  بازی های موبایل مجموعه ای از بازیهای ویدئویی می باشند که برروی گوشی تلفن و یا تبلت اندروید و آی او اس (Android,ios) قابل اجرا هستند.
  بازی های موبایل شامل دو دسته بازی های ساده و دیتا دار هستند که بازی های دیتادار نیز به 2 نوع تقسیم می شوند: دیتای اختصاصی که مخصوص گرافیک های مختلف نظیر Mali – PowerVr – Adreno -Tegra منتشر می شوند که با توجه به نوع گوشی خود باید یکی از آنها را دانلود کنید.دیتای مشترک که اغلب دارای پسوند Obb هستند. این فایل ها برای نسخه های معمولی و مود شده بازی ها مشترک اند
  همچنین بازی های Mobile نسخه مود نشده و مود شده دارند که در نسخه مود شده شما پول بی نهایت دارید و تمامی مراحل باز هستند و خیلی قابلیت های دیگر با توجه به بازی مربوطه دارید.

  آموزش نصب بازی های Mobile

  وبسایت همیار رایانه برای شما بازدید کنندگان عزیز امکاناتی را در نظر گرفته است تا بتوانید از راه دور و به صورت اینترنتی آموزش آنلاین و قدم به قدم نصب بازی های موبایل را فرا بگیرید.همچنین شما می توانید با مرکز خدمات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما آموزش دانلود ، نصب بازی و دیتای آن ها را به شما بدهند.

  مشکلات بازی ها

  چنانچه شما عزیزان پس از خرید و یا دانلود بازی در نصب و اجرا سوال و یا مشکلی داشته باشید می توانید با کمترین هزینه نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات تلفنی مشکلات کامپیوتری و موبایل، با کارشناسان همیار رایانه تماس حاصل فرمایید تا شما را در رفع پیغام های خطا راهنمایی کنند.

  Hamyar Rayaneh
  آموزش بازی اکشن
  Hamyar Rayaneh
  آموزش بازی ماجراجویی
  Hamyar Rayaneh
  آموزش بازی موتور و ماشین
  Hamyar Rayaneh
  آموزش بازی فکری
  Hamyar Rayaneh
  آموزش بازی نقش آفرینی
  Hamyar Rayaneh
  آموزش بازی شبیه ساز
  Hamyar Rayaneh
  آموزش بازی ورزشی
  Hamyar Rayaneh
  آموزش بازی استراتژیک
  Page Number
  Previous Page
  1
  Next Page

  Up