حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات نصب بازی های موبایل

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
آموزش های موبایل
آموزش های کامپیوتر

بازی موبایل

بازی های موبایل مجموعه ای از بازیهای ویدئویی می باشند که برروی گوشی تلفن و یا تبلت اندروید و آی او اس (Android,ios) قابل اجرا هستند.
بازی های موبایل شامل دو دسته بازی های ساده و دیتا دار هستند که بازی های دیتادار نیز به 2 نوع تقسیم می شوند: دیتای اختصاصی که مخصوص گرافیک های مختلف نظیر Mali – PowerVr – Adreno -Tegra منتشر می شوند که با توجه به نوع گوشی خود باید یکی از آنها را دانلود کنید.دیتای مشترک که اغلب دارای پسوند Obb هستند. این فایل ها برای نسخه های معمولی و مود شده بازی ها مشترک اند
همچنین بازی های Mobile نسخه مود نشده و مود شده دارند که در نسخه مود شده شما پول بی نهایت دارید و تمامی مراحل باز هستند و خیلی قابلیت های دیگر با توجه به بازی مربوطه دارید.

آموزش نصب بازی های Mobile

وبسایت همیار رایانه برای شما بازدید کنندگان عزیز امکاناتی را در نظر گرفته است تا بتوانید از راه دور و به صورت اینترنتی آموزش آنلاین و قدم به قدم نصب بازی های موبایل را فرا بگیرید.همچنین شما می توانید با مرکز خدمات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما آموزش دانلود ، نصب بازی و دیتای آن ها را به شما بدهند.

مشکلات بازی ها

چنانچه شما عزیزان پس از خرید و یا دانلود بازی در نصب و اجرا سوال و یا مشکلی داشته باشید می توانید با کمترین هزینه نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات تلفنی مشکلات کامپیوتری و موبایل، با کارشناسان همیار رایانه تماس حاصل فرمایید تا شما را در رفع پیغام های خطا راهنمایی کنند.

Hamyar Rayaneh
آموزش بازی اکشن
Hamyar Rayaneh
آموزش بازی ماجراجویی
Hamyar Rayaneh
آموزش بازی موتور و ماشین
Hamyar Rayaneh
آموزش بازی فکری
Hamyar Rayaneh
آموزش بازی نقش آفرینی
Hamyar Rayaneh
آموزش بازی شبیه ساز
Hamyar Rayaneh
آموزش بازی ورزشی
Hamyar Rayaneh
آموزش بازی استراتژیک
Page Number
Previous Page
1
Next Page

Up