برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

رفع مشکلات کامپیوتری

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

مشکلات سوختن قطعات کامپیوتر

گاهی اوقات ممکن است سیستم کامپیوتر شما به یکباره روشن نشود و یا زمانی که در حال استفاده از رایانه تان هستید و سیستم به محافظ متصل نیست نوسان یا قطع برق شهری باعث شود که سیستم به اصطلاح بسوزد؛ در صورت مواجهه با این مشکلات شما ابتدا باید بررسی نمایید که کدام قطعه آسیب دیده است تا بتوانید قطعه مورد نظر را تهیه و تعویض یا تعمیر نمایید.بدین منظور با کارمندان ما در بخش آموزش ، راه اندازی ، تعمیر ، تعویض و نگهداری سخت افزار تماس حاص فرمایید تا در رفع نمودن مشکلات رایانه کمک بسیاری به شما عزیزان کنند.

درباره سخت افزار کامپیوتر

سخت‌ افزار رایانه (Computer Hardware) اجزاء فیزیکی قابل لمس کامپیوتر هستند که از اجزاء الکترونیکی یا الکترومکانیکی تشکیل شده اند.

چگونه مشکلات کامپیوتری را برطرف کنیم؟

مرکز مشاوره آنلاین و پاسخگویی تلفنی همیار رایانه این افتخار را دارد تا بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل پاسخگوی مشکلات نرم افزاری رایانه ، لپ تاپ ، کامپیوترهای رومیزی و All In One (آل این وان) شما عزیزان باشند.
جهت ارتباط با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق لینک خرید شارژ همیار رایانه ، شارژ تهیه نمایید.

Up