برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  رفع مشکلات رایانه ای

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  مشکلات نصب نرم افزار

  وقتی شما می خواهید یک برنامه را دانلود و یا سی دی (فایل) آن را خریداری نمایید می بایست قبل از آن به مشخصات سیستم مورد نیاز آن نرم افزار توجه نمایید تا با سیستم پی سی شما هماهنگ باشد و چنانچه در تهیه نرم افزارهای مورد نیازتان سوالی برایتان پیش آمده می توانید برای رفع این مشکل PC خود با کارشناسان ما در بخش آموزش نصب ، فعال سازی - کرک – پچ (Patch , Crack) ، کاربرد ترفندهای نرم افزاری تماس حاصل فرمایید تا در رفع مشکل همراه رایانه شما باشند.

  نحوه عملکرد نرم افزار با سخت افزار

  وقتی نرم افزاری روی پی سی نصب می‌ گردد، برخی از اجزای سخت ‌افزاری رایانه به فرمان آن برنامه در می ‌آیند. ارتباط بین Software و Hardware به عهده برنامه ‌نویس است.

  چگونه مشکلات رایانه ای را برطرف کنیم؟

  مرکز مشاوره آنلاین و پاسخگویی تلفنی همیار رایانه این افتخار را دارد تا بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل پاسخگوی مشکلات نرم افزاری رایانه ، لپ تاپ ، کامپیوترهای رومیزی و All In One (آل این وان) شما عزیزان باشند.
  جهت ارتباط با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق لینک خرید شارژ همیار رایانه ، شارژ تهیه نمایید.

  Up