برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  رفع مشکل رایانه

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  ارورهای نرم افزاری

  نرم افزار (Software) رابط کاربردی است برای استفاده بهینه از سخت افزار (Hardware) کامپیوتر.گاهی اوقات زمانی که شما با سیستم Computer تان کار می کنید با برخی ارورهای نرم افزاری مواجه می شوید که اجازه دسترسی به برخی از نرم افزارها را به شما نمی دهد.برای رفع این مشکل پی سی خود می توانید با کارشناسان ما در بخش آموزش نصب ، فعال سازی - کرک – پچ (Patch , Crack) ، کاربرد ترفندهای نرم افزاری تماس حاصل فرمایید تا در رفع مشکل رایانه کمک بسیاری به شما عزیزان کنند.

  نرم افزارها

  نرم‌افزارهای رایانه دو دسته هستند: 1- نرم‌ افزار سیستمی 2- نرم‌ افزار کاربردی
  نرم‌افزارهای کاربردی، برنامه‌های مورد استفاده کاربرند و نرم‌افزارهای سیستمی، مدیریت PC را برعهده دارند که مهمترین آن سیستم‌عامل است.

  چگونه مشکل رایانه را برطرف کنیم؟

  مرکز مشاوره آنلاین و پاسخگویی تلفنی همیار رایانه این افتخار را دارد تا بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل پاسخگوی مشکلات نرم افزاری رایانه ، لپ تاپ ، کامپیوترهای رومیزی و All In One (آل این وان) شما عزیزان باشند.
  جهت ارتباط با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق لینک خرید شارژ همیار رایانه ، شارژ تهیه نمایید.

  Up