برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و رفع مشکلات دوربین مدار بسته

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  تاریخچه دوربین مدار بسته

  دوربین مدار بسته به انگلیسی Closet Circuit Television یا به اختصار CCTV می باشد معنی لغوی این کلمه جعبه جادویی مدار بسته است و به دوربین هایی گفته میشود که در جای خود ثابت می باشند.
  نخستین سیستم مدار بسته در سال 1942 توسط شرکت زیمنس آلمان برای مشاهده پرتاب موشک های V2 نصب شد.حدود هفت سال بعد در آمریکا سیستم های مدار بسته تجاری به نام وریکون ( Vericon ) به بازار آمد.
  اولین دوربین های مدار بسته تحت شبکه در سال 1996 توسط شرکت Axis بر پایه نرم افزار لینوکس Linux تولید شد این دوربین ها بر پایه HTTP و RTSP طراحی شده و از استانداردهای IP برای ارسال تصاویر در قالب اطلاعات استفاده می کرد.

  انواع دوربین مدار بسته

  دوربین های آنالوگ

  دوربین های تحت شبکه

  از نظر شکل ظاهری به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند.
  1- دوربین های دام ( Dome )
  2- دوربین های صنعتی
  3- دوربین های مینیاتوری
  4- دوربین های مادون قرمز
  5- دوربین های چرخشی
  از نظر قاب و پوشش
  1- دوربین های مخفی
  2- دوربین های قاب فانتزی
  3- دوربین های ضد آب قاب بزرگ

  چنانچه در حین کار با دوربین مدار بسته و یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

  Up