برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش کانفیگ مودم

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

کانفیگ مودم

مودم / روترهای خانگی پس از اینکه سرویس اینترنت شان را از سمت شرکت ارائه دهنده دریافت می کنند باید تنظیمات نصب و راه اندازی آن ها صورت گیرد تا Internet فعال شود.

ریست مودم

در برخی مواقع ممکن است Modem/Router به درستی کار نکند ، رمز آنرا فراموش کنید ، مودم هنگ کند و چراغ هایش ثابت بماند و یا به هر دلیل دیگری مجبور شوید که مودم را Reset کنید تا به تنظیمات اولیه بازنشانی شود و پس از آن باید مجدد مودم را Config کنید.

سوالات متداول درباره مودم

1- چگونه وای فای (Wi-Fi) را مخفی کنیم؟
2- چگونه نام و پسورد وایرلس را تغییر دهیم؟
3- چگونه آی پی مک (MAC Address) را به تنظیمات مودم بیفزاییم؟

چنانچه در فلش مموری یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی و یا حتی مشاوره جهت خرید ، فروش(قیمت) فلش مموری داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up