برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات سی پی یو

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  این وسیله یکی از قطعات مهم و اصلی در کامپیوتر می باشد که ابعاد مختلفی دارد . در زمان های قدیم که رایانه به تازگی مورد استفاده کاربران قرار گرفت این قطعه از ابعاد بزرگی تولید می شد اما امروزه رفته رفته این قطعه کوچک تر می شود . در اصل سی پی یو مغز رایانه است و کار پردازش را انجام میدهد و کار ارتباط بین قطعات را عهده دار می باشد که این قطعه از انواع مختلفی تشکیل شده اند که معروف ترین آنـها که کاربرد زیادی دارند اینـتـل و ای ام دی می باشد که این دو سی پی یو از سرعت قابل قبولی برای کامپیوتر های خانگی مورد استفاده قرار گرفته می شود.

  CPU انتخاب

  برای انتخاب یک سی پی یو مناسب برای رایـانه شخـصی مـواردی را باید رعـایـت کـرد که این مـوارد عبارتند از :
  1- مـادربــرد تا چـه مــقدار سـی پـی یـو را پشتیبانی میکند.
  2- چه فعالیتی قرار است با کامپـیوتر انجام گـیرد.
  3- حافظه کَـش سی پی یو چه مقدار انتخاب شود هر چه مقدار کش بیشتر باشد سرعت سی پی یو بالاتر خواهد بود.

  CPU مشکلات

  بـیـشترین مشـکـل سی پـی یـو داغ کـردن آن است که این مشـکـل کـاربـران زیـادی را آزار میدهد برای حل این مشکل باید راه حـل منـاسـب را انـتخـاب کرد . این مشـکل ممکن است از فـنی که روی سی پی یو قرار دارد باشد که سـی پـی یو را خنک نمیکند و یا ممکن است پایه های آن محکم نباشد.

  شما عزیزان اگر برای خرید سی پی یو و یا در رایانه خود مشکلی دارید میتوانید با شماره 9099071728 تماس گرفته تا کارشناسان همیار رایانه شما را راهنمایی و همیاری کنند.

  Up