برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات کارت گرافیک

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  یکی از اصلی ترین قطعات در کامپیوتر است که وظیفه نمایش تصویر را دارد به این صورت که مادربرد فرمان را به سی پی یو میدهد از آنجا فرمان برای کارت گرافیک ارسال میشود و بعد از آن کارت گرافیک دستورات انالوگ را به دیجیتال تبدیل میکند و به مانیتور ارسال میشود.

  کـارت های گرافـیک دو نـوع هستند :

  1- آنبرد : این نوع از گرافیک بر روی مادربرد نصب می باشد و از مادربرد تغذیه می شود که اصولا برای بازی و کارهای گرافیکی مناسب نیستند.
  2- کارتی : این نوع از گرافیک به صورت جدا موجود است و کاربران میتوانند آن را خریداری کرده و بر روی سیستم نصب نمایند.

  تفاوت این نوع کارت با آنبرد این است که بر روی خود هم جی پی یو یا پردازنده مجزا دارد و هم حافظه رم مجزا که این دو باعث می شود تا سرعت عمل پردازش تصویر بالاتر برود.
  برای خرید کارت گرافیک مناسب ابتدا نسبت به کاری که قرار است انجام دهید کارت گرافیک را انتخاب کنید بعد حافظه و سرعت آن را مد نظر داشته باشید و بعد از آن خروجی های کارت گرافیک را چک کنید که چند خروجی را پشتیبانی میکند.

  اگر شما دوستان در خرید کارت گرافیک و یا نصب و راه اندازی آن مشکل دارید با شماره 9099071728 تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را در این زمینه همیاری کنند.

  Up