برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات کیبورد و ماوس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  کیبورد

  کیبورد یا صفحه کلید وسیله ای برای تایپ کردن متن و بازی کردن در رایانه مورد استفاده است . این وسیله از دو نوع کابلی و بلوتوثی در بازار موجود است. کاربران بسته به نیاز های خود از کیبورد های گیممینگ یا تایپینگ استفاده می کنند. کیبورد های بلوتوثی که از باطری استفاده میکنند برای بازی کردن استفاده نمی شوند زیرا شارژ آنها زود تمام می شود و این یکی از معایب کیبورد های بلوتوثی می باشد.

  ماوس

  ماوس ها مانند کیبورد ها دو نوع هستند سیمی و بی سیم و در لپ تاپ ها به صورت تاچ پد موجود است . ماوسی خوب است که سرعت بالایی داشته باشد و قالب دست باشد زیرا ماوس های بزرگ و کوچک دست را خسته می کنند. از مشکلات ماوس ها کار نکردن ناگهانی آنهاست و کار نکردن کلید های آن ونشناختن آنها در رایانه و لپ تاپ است.

  در زمینه خرید کیبورد و ماوس اگر مشکلی داریدو یا مشکلاتی که توانایی برطرف کردن آن را ندارید میتوانید با کارشناسان همیار رایانه از طریق شماره 9099071728 تماس بگیرید تا مشکل شما را بر طرف کنند.

  Up