برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات مانیتور

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

صفحه نمایش یا مانیتور وسیله ای است برای نمایش تصایری که کارت گرافیک برای آن می فرستد تا کاربران نتیجه را ببینند. این دستگاه انواع مختلفی دارد که شامل :سی آر تی ، ال سی دی ، ال ای دی می باشد . مانیتور های سی آر تی که ساختار آن از لامپ تصویر بود در زمان های قدیم کاربرد داشت و از کیفیت بالایی برخوردار نبود و فضای زیادی را اشغال می کرد اما مانیتور های ال سی دی و ال ای دی که امروزه کاربرد دارد هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند هم فضای کمتری را اشغال می کنند . ساختار ال سی دی از مایع کریستالی است و ساختار ال ای دی ها از لامپ های دیودی می باشد.

مشکلات مانیتور

عمده مشکلات مانیتور های ال سی دی , ال ای دی خاموش شدن ناگهانی است و یا ثابت نماندن تصویر دیگر مشکلاتی که دارد ممکن است در تصویر رنگ ها با هم مخلوط شوند و تصویر درستی را نبینید.

برای برطرف کردن مشکلات مانیتور و یا راهنمایی خرید مانیتور با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما عزیزان را راهنمایی کنند.

Up