برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات کارت شبکه

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

وسیله الکترونیکی میباشد که برای اتصال کامپیوتر ها به یکدیگر و همچنین اتصال آنها به دنیای جهانی اینترنت مورد استفاده قرار گرفته است. توسط کارت های شبکه میتوان برای هر سیستم مک آدرس منحصر به فرد ساخت . این قطعات به صورت کارتی است و دو نوع پورت لن و وایرلس در بازار موجود است. پورت لن برای اتصال با کابل به کار می رود و وایرلس اتصال بدون کابل و توسط امواج مورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل اهمیت این قطعه و کاربرد زیاد آن این قطعه را به صورت آنبرد برروی برد اصلی نصب کرده اند که میتوان توسط ان یک کامپیوتر را به کامپیوتر دیگر متصل کرد و یا یک رایانه را به اینترنت متصل کرد . اگر کاربران بخواهند این اتصالات را بیشتر کنند به کارت شبکه چند پورتی مجزا احتیاج دارند.

شما کاربرمحترم اگر در زمینه شبکه و اینترنت مشکل و سوالات متفاوت دارید میتوانید با شماره 9099071728 تماس گرفته تا کارشناسان ما به صورت 24 ساعته سوالات شما را پاسخ دهند.

Up