برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات نصب و راه اندازی پرینتر لکسمارک

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  درباره پرینترهای لکسمارک ( About Lexmark Printer )

  لکسمارک ( Lexmark ) یک شرکت رایانه ای آمریکایی است که در زیمنه ساخت چاپگر و متعلقات چاپگر فعالیت دارد و دفتر مرکزی این شرکت در شهر لکزینگتون ، ایالات متحده آمریکا واقع است.

  برای اینکه بتوانید پرینتر ( Printer ) لکسمارک ( Lexmark ) تان را به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری نصب و راه اندازی کنید باید مراحل زیر را طی کنید :
  ابتدا پرینتر Lexmark تان را به لحاظ سخت افزاری به پورت ها( Ports ) مرتبط متصل کنید سپس سی دی ( CD ) یا دی وی دی ( DVD ) راه انداز / درایور پرینترهای Lexmark ، که در داخل جعبه چاپگر اچ پی خریداری شده تان وجود دارد را در داخل CD ROM یا DVD ROM قرار دهید و اجازه دهید بصورت Auto run نصب شود.حال پرینتر شما نصب شده است .
  شاید شما نیز صاحب شرکت و یا کافی نت و یا هرمکان دیگری باشید که چندین چاپگر داشته باشید اما بخواهید پرینتر لکس مارک ( Lexmark ) تان بصورت پیش فرض برای پرینت گرفتن قرار داده شود و برای شما سوال پیش می آید که :

  چگونه یک پرینتر را از بین چند پرینتر بعنوان پرینتر پیش فرض برای چاپ گرفتن قرار دهیم؟

  برای این کار باید برروی گزینه default کلیک کنید تا چاپگر لکسمارک ‌تان بعنوان چاپگر پیش فرض انتخاب شود.

  چگونه بفهمیم که پرینتر لکسمارک ( Lexmark ) مان به درستی نصب و راه اندازی شده است و به درستی پرینت می گیرد؟

  برای اینکه متوجه شوید که مراحل نصب و راه اندازی پرینتر را به درستی انجام داده اید و بدانید که چاپگرتان از لحاظ سخت افزاری درست کار می کند یا خیر باید یک چاپ به عنوان تست بگیرید که برای این منظور باید برروی گزینه Print Test Page کلیک کنید.

  انواع پرینترهای لکسمارک ( Types of printers Lexmark )

  آموزش نصب و راه اندازی پرینترهای لیزری لکسمارک ( Training installation laser printers Lexmark )

  1. Lexmark E260 Laser Printer

  2. Lexmark E260dn Laser Printer

  3. Lexmark E260d Laser Printer

  آموزش نصب و راه اندازی پرینترهای چندکاره لیزری لکسمارک ( Lexmark Laser Printers Multifunction Installation Training )

  1. Lexmark X364DN Multifunction Laser Printer

  2. Lexmark X204N Multifunction Laser Printer

  اگرشما کاربران چاپگرهای لکسمارک ( Lexmark ) در نصب ، راه اندازی ، رفع و برطرف نمودن مشکلات و ارورهای نرم افزاری و سخت افزاری هرکدام از انواع پرینترهای نام برده شده و دیگر پرینترها از جمله چاپگرهای سوزنی ، حرارتی و پرینترهای مخصوص عکس با مشکل مواجه شدید و در دانلود و نصب درایور پرینترهای لکسمارک سوالی داشتید ، و همچنین برای خرید پرینترهای لکسمارک و دیگر پرینترها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره خدمات رایانه ای و کامپیوتری همیار رایانه با شماره 9099071728 تماس بگیرید.

  جهت آموزش نصب و راه اندازی ( دانلود و نصب درایور ) ، تست گرفتن چاپگرهای لکسمارک و یا اشتراک گذاری پرینترهای مختلف برای شبکه کردن پرینتر برای محل کارتان می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید، تا همکاران ما شما را پشتیبانی کنند.

  Up