برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات رَم

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

یکی دیگر از قطعات اصلی یک رایانه رم است . این قطعه وظیفه سرعت بخشیدن به پردازش اطلاعات را دارد و هر چه بیشتر باشد اطلاعات زیادی را برای پردازش داخل خود جای میدهد و بعد از آن به سی پی یو ارسال میکند این را باید در نظر داشت که رمی که برای سیستم انتخاب می شود باید با مادر برد و سی پی یو همخوانی داشته باشد زیرا بیشتر از توان مادر برد اگر قرار دهیم سیستم دچار مشکل میشود و هیچ عملی را انجام نمیدهد. رم ها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع اسلت های مادربرد انتخاب می شوند.

مشکلات رَم

داغ کردن رم ها یکی از مشکلات انهاست و دیگر مشکلات آن نمایش صفحه آبی در رایانه ها و دیگر مشکل آن قطع تصویر و نمایش ندادن تصویر است. در هنگام خرید رم دقت داشته باشید که رم مورد نظر با مادربرد همخوانی دارد و رمی که از سرعت بالایی برخوردار است و دارای خنک کننده باشد را انتخاب کنید.

اگر برای خرید رم و یا در رایانه در زمینه رم کمک نیاز داشتید میتوانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را همیاری کنند.

Up