حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات سخت افزاری اندروید

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh

تمامی گوشی های هوشمند دارای مشکلاتی هستند و یا در زمان های طولانی که استفاده می شوند دچار خرابی می شوند . زیرا از قطعات مرغوبی در ساخت آنها استفاده نشده است . مشکلات سخت افزاری که ممکن است برای بیشتر گوشی های همراه رخ دهند عبارت اند از : داغ کردن باطری ، هنگ کردن ، شارژ نشدن موبایل ، قطع شدن آنتن و خارج از سرویس شبکه شدن ، روشن نشدن گوشی ، پخش نکردن صدا ، نشناختن کارت حافظه . حال به توضیح کوتاهی از این مشکلات می پردازیم . داغ کردن تلفن هوشمند ممکن است از باطری ان باشد و یا فعالیت های بیش از حد پردازنده گوشی . هنگ کردن ممکن است از نصب نرم افزار های زیاد و پر شدن حافظه اصلی و جانبی باشد و ممکن است از آی سی های اصلی برد موبایل باشد . شارژ نشدن دلایلی همچون مشکل از خود شارژر موبایل باشد و یا ممکن است از خازنی که برای شارژ بر روی برد وجود دارد باشد و یا ممکن است از باطری آن باشد. قطع شدن آنتن ممکن است نرم افزاری باشد و گاهی ممکن است سخت افزاری باشد و قطعه آنتن از کار افتاده باشد.

پس شما مردم عزیز کشور ابتدا در خرید تلفن همراه خود دقت کنید که مواردی را که قید شد در موبایل مورد نظر کمتر اتفاق افتاده باشد و اگر در زمینه سخت افزاری موبایل اندرویدی خود دچار مشکلات و سوالات متفاوتی شدید می توانید با شماره 9099071728 تماس حاصل کنید تا کارشناسان بخش موبایل این مجموعه شما را راهنمایی کنند.

Up