برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و رفع مشکلات موبایل جولا

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  تاریخچه شرکت جولا ( History Of Jolla Company )

  شرکت جولا در تاریخ 2011 تاسیس شده و یک شرکت فنلاندی می باشد و به تولید گوشی و تبلت با سیستم عامل سلفیش ( Sailfish ) که به معنی شمشیر ماهی یا اره ماهی می باشد تولید شده است.

  گوشی جولا چیست و از چه سیستم عاملی استفاده می کند ( What Is An Jolla And What Operating System Does It Use )

  گوشی های جولا، گوشی های هوشمندی هستن که در نگاه اول سیستم عاملی خیره کننده و جالبی را نمایش می دهند ولی با کمی دقت و تحقیق متوجه می شوید که سیستم عامل جدید سلفیش ( Sailfish ) یا شمشیر ماهی همان اندروید می باشد. در واقع سیستم عامل سلفیش ( Sailfish ) از هسته لینوکس ساخته شده است و با ایجاد تغییرات جدید بر روی سیستم عامل لینوکس ، سیستم عامل سلفیش ( Sailfish ) به وجود آمده است. سیستم عامل سلفیش ( Sailfish ) از توابع و طراحی بهتری از اندروید استفاده می کند و شما می توانید با خرید یک گوشی جولا از یک گوشی با طراحی و رابطه کاربری زیبا بهره مند شوید.

  آموزش فعال سازی اینترنت گوشی جولا و رفع مشکلات جی پی ار اس و ای پی ان گوشی جولا ( Jolla Internet Activation Tutorial And Jolla GPRS And APN Troubleshooting )

  شما برا ی فعال سازی اینترنت و جی پی ار اس GPRS گوشی ابتدا باید به بخش تنظیمات بروید و سپس با انتخاب، تنظیمات سیم کارت به تنظیمات اینترنت بپردازید. شما برای تنظیم کردن اینترنت گوشی جولا به کد های APN Service و APN Name نیاز خواهید داشت. همچنین شما برای راهنمایی و کمک در تنظیم اینترنت تلفن همراه جولا می توانید از کارشناسان ما کمک دریافت کنید.

  آموزش و روش های تشخیص گوشی جولا اصل از تقلبی ( Training And Jolla Accepted Acceptance Principles Of Fake )

  شما می توانید برای آگاهی از اصل بودن گوشی جولا مراحل زیر را انجام دهید.
  1- کد شناسایی IMEI گوشی جولا را در بخش تماس وارد کنید.
  2- کد IMEI گوشی جولا را با جعبه گوشی جولا مطابقت دهید.
  3- اگر کد ای ام ایی ای درست نبود ، کد شناسایی را با بدنه گوشی مطابقت دهید.
  4- اگر شما نمی توانید کد شناسایی گوشی جولا را پیدا کنید می توانید از کارشناسان همیار رایانه کمک دریافت کنید.

  آموزش روش های پیدا کردن گوشی جولا سرقت شده یا گمشده ( Learn How To Find A Stolen Or Missing Jolla )

  1- شما می توانید با استفاده از کد شناسایی IMEI به پیدا کردن گوشی خود بپردازید.
  2- شما می توانید با برنامه های پیدا کردن گوشی ، گوشی خود را پیدا کنید.
  3- شما می توانید با یک اکانت فعال گوگل در گوشی جولا به پیدا کردن گوشی بپردازید.

  آموزش اتصال گوشی جولا به وای فای و مشکلات قطعی وای فای گوشی جولا ( Education Connect Jolla to WiFi And The Definitive Wi-Fi Issues Of The Jolah Phone )

  ابتدا به تنظیمات گوشی جولا بروید و در بخش تنظیمات وای فای ، اینترنت خود را پیدا کنید. سپس با وارد کردن رمز وای فای ، می توانید به اینترنت مورد نظر متصل شوید. اگر نمی توانید به وای فای متصل شوید می توانید از کارشناسان همیار رایانه کمک و راهنمایی در یافت کنید.

  آموزش حذف حافظه کش و افزایش سرعت گوشی جولا و رفع مشکلات کندی سرعت گوشی جولا ( Education Removing Memory Cache And Speeding Up The Jolla Phone And Fixing The Speed Of The Slider Of The Jolla Smartphone )

  شما برای افزایش سرعت گوشی خود می توانید با استفاده از روش های پاک سازی حافظه کش ( Wipe Cache Ram ) به پاکسازی حافظه کش بپردازید یا می توانید از بخش فایل منیجر گوشی فایل های سیستمی بی فایده را پاک کنید. همچنین می توانید برنامه های مشغول در حافظه رام را پاک کنید.

  آموزش نصب بازی دیتا دار در گوشی جولا ( Learn To Install The Game Data On The Jolla )

  شما برای نصب دیتای بازی می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. شما برای نصب یازی دیتا دار در گوشی جولا می توانید از بخش گوگل استور بازی خود را دانلود کنید و پس از دانلود بازی به نصب دیتا بازی بپردازید. همچنین می توانید دیتای بازی را به صورت جدا گانه دانلود و نصب کنید که در این روش می توانید برای رفع مشکلات نصب نشدن دیتا بر روی بازی از کارشناسان ما پشتیبانی حاصل نمایید.

  آموزش و نحوه قفل کردن گوشی جولا و پاسخگویی به مشکلات قفل نشدن جولا ( Learn How To Lock The Jolla And Answer Jolla Problems )

  برای قفل کردن گوشی جولا شما می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات و سپس امنیت ( Security ) گوشی می توانید از حالت های قفل با پین ( Pin ) ، قفل با پسورد ( Password ) ، قفل با پترن ( Pattern ) ، قفل با تشخیص چهره ( Face lock ) برای امنیت گوشی جولا استفاده کنید. اگر شما نمی توانید گوشی خود را قفل کنید و یا قفل صفحه گوشی جولا کار نمی کند ، می توانید به حامی و ناجی خود تان در همیار رایانه مشکلات امنیتی گوشی جولا را بگویید.

  آموزش بازکردن قفل فراموش شده جولا و آنلاک کردن قفل گوشی جولا ( Learn To Unlock Jolla Forgotten Lock And Unlock Jolla Handset )

  اگر رمز خودتان را فراموش کرده اید و با استفاده از روش پرسش سوال نمی توانید رمز گوشی را باز کنید. می توانید از روش های ریکاوری رمز ورودی و روش wipe reset factory استفاده کنید. اگر شما مراحل ذکر شده را به درستی انجام داده اید و رمز گوشی شما باز نمی شود، می توانید از تیم پشتیبانی همیار رایانه برای رفع مشکلات فراموش کردن رمز کمک و راهنمایی دریافت کنید.

  آموزش رفع مشکل افت آنتن در گوشی جولا ( Learning To Fix The Problem Of Dropping The Antenna On The Jolla Phone )

  شما برای رفع مشکلات قطعی انتن و کم بودن انتن در گوشی جولا می توانید از آخرین بروز رسانی سیستم عامل سلفیش استفاده کنید. همچنین می توانید با استفاده از تنظیمات موجود در گوشی جولا ، نوع آنتن دهی گوشی جولا را بر اساس اپراتور خود تعیین کنید.

  آموزش فعال سازی هات اسپات گوشی جولا و پاسخگویی به رفع مشکلات گوشی جولا ( Get Jolla Hot Spot Activated Jolla Jolla Mobile Phone Accesor )

  برای فعال سازی هات اسپات ( Hotspot ) گوشی جولا می توانید در بخش تنظیمات گوشی و گزینه اشتراک گذاری اینترنت گوشی را فعال کنید. پس از فعال سازی می توانید یک رمز امنیتی بر روی هات اسپات گوشی جولا قرار دهید.

  آموزش استفاده از قفل تشخیص چهره و پاسخگویی به مشکلات باز نشدن قفل در گوشی جولا ( Learn To Use Face Detection Lock And Respond To The Problems Of Unlocking The Jolla Phone )

  شما می توانید برای ایجاد یک قفل چهره جدید از بخش تنظیمات و سپس در بخش امنیت ، قفل چهره را فعال سازی کنید. شما در ابتدا با تعیین یک رمز می توانید از مشکلات احتمالی در قفل چهره جلوگیری کنید. اگر قفل چهره شما قادر به باز شدن نمی باشد ، می توانید از کارشناسان ما کمک حاصل کنید.

  آموزش استفاده از بلوتوث جولا و رفع مشکلات بلوتوث گوشی جولا ( Learn How To Use Jolla Bluetooth And fixes the Bluetooth phone problems Jolla )

  1- به تنظیمات گوشی جولا بروید.
  2- در بخش بلوتوث ، بلوتوث گوشی را فعال کنید.
  3- دستگاه دیگری را شناسایی کنید.
  4- فایل خود را به آسانی به سایر افراد ارسال کنید.

  آموزش تهیه نسخه پشتیبان و بک آب گیری در گوشی جولا ( Backup And Recycling Training On Jolla Handset )

  شما برای تهیه نسخه پشتیبان می توانید از بخش تنظیمات گزینه ایجاد یک نسخه پشتیبان جدید را انتخاب کنید. سپس بعد از فعال سازی برنامه تهیه نسخه پشتیبانی می توانید از گوشی جولا یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر برنامه تهیه نسخه پشتیبانی از فایل های سیستمی و شخصی شما مشکل دارد می توانید از کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

  آموزش روت کردن گوشی جولا یا سیستم عامل سلفیش و رفع مشکلات روت گوشی جولا ( Train The Router Of An Jolla Or Operating System Sailfish And Fixing Jolla Router Problems )

  شما برای روت کردن گوشی جولا می توانید از برنامه های روت مخصوص سیستم عامل سلفیش استفاده کنید و برای روت کردن گوشی می توانید از کارشناسان ما کمک و پشتیبانی بخواهید، کارشناسان ما می توانند با بررسی نسخه او اس سلفیش ( Sailfish ) گوشی جولای شما به بررسی نسخه روت برای گوشی شما و جلوگیری از مشکلات روت نامناسب ، شما را همراهی کنند.

  آموزش ریکاوری و فلش کردن گوشی جولا یا سیستم عامل سلفیش و رفع مشکلات ریکاوری نشدن و فلش نشدن گوشی جولا ( Train The Router Of An Jolla Or Operating System Sailfish Fixing Jolla Router Problems )

  برای ریکاوری و فلش گوشی جولا می توانید از روش های هارد ریکاوری ( Hard Recovery ) و سافت ریکاوری ( Soft Recovery ) استفاده کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا مشکلات ریکاوری و فلش کردن گوشی جولا را بررسی کنند. اگر از برنامه ریکاوری گوشی و برنامه فلش کردن استفاده می کنید و با مشکل مواجه شده اید می توانید مشکلات برنامه ریکاوری و مشکلات برنامه فلش کردن را به کارشناسان ما بگویید.

  آموزش استفاده از قابلیت او تی جی در گوشی جولا سلفیش و رفع مشکلات او تی جی گوشی جولا ( Learn How To Use The OTG Feature On The Jolla Sailfish And Fix Jolla OTG Problems )

  شما با استفاده از قابلیت او تی جی در گوشی جولا می توانید از امکانات شارژ کردن گوشی با گوشی دیگر و یا استفاده از فلش مموری در گوشی جولا استفاده کنید. اگر نمی توانید از امکانات او تی جی ( OTG ) در گوشی جولا استفاده کنید می توانید برای فعال کردن قابلیت او تی جی از کارشناسان ما کمک دریافت کنید.

  آموزش تنظیم زبان فارسی در گوشی جولا و رفع مشکلات فارسی نشدن سیستم عامل سلفیش ( Learn How To Set Up Persian Language On The Jolla, And Do Not Fix The Os Problems With Sailfish )

  برای تنظیم و فعال سازی زبان فارسی در گوشی جولا می توانید به بخش تنظیمات بروید و در بخش زبان ، زبان محلی را انتخاب کنید ، سپس بعد از تنظیم زبان گوشی جولا می توانید از زیان انتخاب شده در گوشی خود استفاده کنید.

  مدل های گوشی جولا ( Jolla phone models )

  Jolla Jolla C smartphone , Jolla Jolla smartphone , Jala Launched in October 2017 , Launched Nov 2013 , Jolla smartphone Launched Nov 2013 , Launched in July 2016 Intex Aqua Fish , Launched in July 2016 Turing Phone ,Launched in May 2016 Jolla C ,Launched in Feb 2017 Inoi R7 , Launched in Feb 2017

  شما کاربران گرامی می توانید مشکلات گوشی جولا خود را به کارشناسان ما با شماره 9099071728 ( تماس از طریق تلفن ثابت ) بگویید. همچنین می توانید برای خرید گوشی جولا از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات گوشی جولا می باشند.

  Up