برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات تنظیمات آیفون

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  این گوشی زیر مجموعه شرکت اپل می باشد . که امروزه در کشور ما از گوشی های پر کاربرد می باشد. کار کردن با این تلفن ها برای هر کسی امکان پذیر نیست . در کنار مزیت دهایی که گوشی های آیفون دارند مشکلاتی هم همراه خود به همراه دارند .

  این مشکلات عبارتند از :
  نصب نشدن نرم افزار بر روی آن که گاهی مواقع سرور های این شرکت برای کشور ما قطع می شود نمیتوان بازی و نرم افزاری را نصب و آپدیت کرد . دومین مشکل آن ازاد نبودن فضای حافظه ای آن است که البته می توان یک مزیت برای آن دانست مشکل از این جهت است که اطلاعات را به صورت معمولی نمیتوان داخل گوشی ریخت و باید توسط نرم افزار این کار صورت بگیرد . مزیت آن در این است که ویروسی نمی شود .مشکل فارسی نداشتن منو و کیبورد ،مشکل ثبت آی کلود که با ثبت این گزینه اگر رمز ورودی آن را فراموش کنید دیگر گوشی شما ارزشی نخواهد داشت زیرا این قسمت فقط توسط شرکت اپل قابل باز گردانی است. از مشکلات دیگر که مزیت هم هست ثبت ایتونز که نیاز به اپل آی دی است مشکل آن این است که اگر رمز اپل آی دی را فراموش کنید دیگر کاری نمی توان کرد و فقط توسط شرکت اپل باز گرداندن آن امکان دارد . مزیت آن این است که هر شخص برای خود یک حساب در اپل دارد که اگر بر روی هر گوشی آن را بزند اطلاعات آن بر روی ان موبایل لود می شود . پس نگران از دست رفتن اطلاعات ان نیستند. گاهی ممکن است در قسمت شبکه وایفای مودم های اطراف را پیدا نکند . از مزیت های آن میتوان به هات اسپات اشاره کرد که می توان اینترنت را برای دیگران به اشتراک گذاشت .حذف کلی نرم افزار و بازی ها که هیچ اطلاعاتی در داخل گوشی باقی نماند.

  شما عزیزان که از این سیستم عامل استفاده می کنید متوانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید تا کارشناسان شما را همیاری کنند.

  Up