برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات آیتونز و آی کلود

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  آیتونز ( iTunes ) :

  این نرم افزار یک پخش کننده چندرسانه ای ،نرم افزاری کاربردی جهت مدیرت تلفن همراه و کتابخانه های رسانه ای است که توسط شرکت اپل توسعه داده شده است و برای بازی و دانلود و سازماندهی فایل های صوتی و دیجیتالی در کامپیوتر های او اس ایکس و ماکروسافت ویندوز می باشد همچنین آیتونز استور در آیپاد ( iPod ) ، آیفون ( iPhone ) و آیپد ( iPad ) قرار دارد.
  از طریق آیتونز استور ( iTunes Store ) کاربران می توانند موزیک ، موزیک ویدئو ، نمایش تلویزیونی ، کتاب صوتی ، ویدئو ها ، زنگ های موجود ، پادکست ها و نرم افزارهای کاربردی را خرید و دانلود نمایند.

  آی کلود ( iCloud ) :

  موسیقی ، عکس ها ، فیلم ها ، نرم افزار ها ، مدارک ( Documents in the Cloud ) ، تقویم و ... شما را ذخیره می کند و بصورت بی سیم و خودکار بین دستگاه های شما به اشتراک می گذارد. با ورود به این نرم افزار 5 گیگابایت حجم رایگان به شما داده می شود که حجم مناسبی برای ذخیره عکس ها و Email ها و مدارک و فایل ها و ... شماست.

  ارتباط iTunes و iCloud :

  به عنوان مثال با iCloud موزیک خریداری شده شما در iTunes در تمامی دستگاه های شما ظاهر میشود همچنین میتوانید آخرین خرید خود را از iTunes هروقت و هرجا که می خواهید دانلود کنید.موسیقی مورد علاقه تان را دانلود کنید و در آخر با iCloud بصورت خودکار در تمام دستگاه های خود خواهید داشت.

  پس شما مردم عزیز اگر در زمینه آیتونز و آی کلود مشکلی داشتید می توانید با شماره 9099071728 تماس حاصل کنید تا کارشناسان بخش موبایل این مجموعه شما را همراهی کنند.

  Up