برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات ساختن اکانت

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  ایمیل ( Email) یا اکانت ( Account) چیست ؟

  اکانت یا همان حساب کاربری ( Account ) است ؛ که برای راه اندازی یک اکانت شما نیاز به نام کاربری خاص / یوزنیم ( Username ) و کلمه عبور / پسورد ( Password ) دارد.
  امروزه برای عضو شدن در سایت ها، انجمن ها، شبکه های اجتماعی و ... به اطلاعاتی احتیاج داریم که یکی از مهم ترین آنها ایمیل یا اکانت می باشد که هر کدام از این اکانت ها برای مکان خاصی در شبکه جهانی اینترنت می باشند. این اکانت ها از قبیل اکانت- Account ( ایمیل – Email ) : گوگل، یاهو، تویتر، Flickr، linkedin، Pinterest، Tumblr، بینگ، رایانا، چاپار و... می باشند که در بخش مربوط به ساخت اکانت در سایت همیار رایانه مراحل ساخت این اکانت ها و استفاده از آنها آموزش داده شده اند.
  پیشرفت علم و دنیای رایانه ای و بالا رفتن سطح امنیت ها سبب شد تا وب سایت، شبکه های اجتماعی و ... برای عضویت پذیری خود اطلاعات شخصی از کاربران خود بخواهند، اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس ( تلفن همراه )، ایمیل یا همان اکانت، و ... که مهم ترین آنها برای ایجاد حساب کاربری، اکانت یا ایمیل می باشد.

  اکانت ها چه کاربردی دارند؟ ( ? What accounts used )

  از اکانت ها برای عضویت در سایت ها و یا راه اندازی اکانت های دیگر نیاز است.
  به عنوان مثال :
  1. از اکانت های مختلف به جهت گفت‌گو / چت ( Chat ) می توانید استفاده کنید مثلا با استفاده از اکانت در یاهو ( ایمیل ) ، گوگل ( جیمیل ) ، رایانا ، چاپار ، تلگرام ، توییتر ، اینستاگرام ، پینترست ، لینکدین ، تامبلر ، بینگ ، فلیکر می توانید فایل های چندرسانه ای ، فایل های صوتی و همچنین فایل های ویدئویی و تصویری را ارسال ( Send ) و دریافت ( Receive ) کنید ؛ شما با کمک این اکانت‌ها می توانید با افراد در داخل ایران و یا حتی خارج از ایران تماس برقرار کنید.
  2. برای عضویت در ایسنتاگرام شما نیاز به اکانت / حساب کاربری یاهو ( ایمیل / Email ) و یا حساب کاربری گوگل ( جیمیل / Gmail ) دارید تا اکانت ایسنتاگرام تان را فعال کنید.
  3. در برخی از وبسایت ها برای اینکه نظر یا پیشنهاد خود را بنویسید وارد کردن ایمیل الزامی است ؛ اما در اکثر سایت ها نوشته شده است که این اکانت در کنار نظرتان به لحاظ مسائل امنیتی نمایش داده نخواهد شد.
  4. برای ورود به انجمن سایت ها شما نیاز به وارد کردن اکانت دارید.
  5. برای اینکه مثلا بخواهید فایلی را از دوستتان دریافت کنید بجای اینکه از محلی به محل دیگر بروید می توانید از طریق اکانت تان در یاهو یا جیمیل و یا اکانت های برنامه های دیگر مثل توییتر ، تلگرام و... فایل را دریافت کنید.
  6. اگر به عنوان مثال شما شرکت و یا کارخانه ای دارید به یک یا چندین اکانت در سایت ها و برنامه های مختلف نیاز دارید تا با شرکت های دیگر برای برخی از موارد کاری از این طریق در تعامل باشید.
  و... بسیاری از موارد دیگر که برای انجام امور آنها شما نیاز به اکانت دارید.

  در زمینه اکانت‌ها سوالاتی نیز وجود دارد:

  چگونه رمز کاربری خود را بازیابی کنیم ؟ ( How to recover your username and password )

  فراموش کردن پسورد ( رمز ) اکانت جیمیل ( ایمیل ) ؟ ( Forget the password, Gmail )

  چگونه جیمیل ( ایمیل ) خود را در حساب کاربری تغییر دهیم ؟ ( How to change your e-mail account )

  رمز جیمیل ( ایمیل ) خود را فراموش کرده ام ؟ ( Forget password to your email )

  بازیابی رمز جیمیل ( ایمیل ) با شماره تلفن ؟ ( Gmail password recovery phone number )

  بازیابی رمز جیمیل ( ایمیل ) فراموش شده ؟ ( Gmail password recovery e-mail Forgot )

  بازیابی رمز جیمیل ( ایمیل ) هک شده ؟ ( Gmail password recovery e-mail hacked )

  ریکاوری جیمیل ( ایمیل ) ؟ ( Gmail recovery-Email )

  گذرواژه خود را فراموش کرده ام ؟ ( Forget your password )

  بازیابی رمز جیمیل ( ایمیل ) حذف شده ؟ ( Gmail password recovery e-mail deleted )

  و سوالاتی دیگر که در ذهن کاربران گرامی می باشد و برای رفع این سوالات روش هایی وجود دارد که راحت ترین آنها این است که با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان همیار رایانه شما را در این مشکلات و مشکلات رایانه یاری کنند.

  شما کاربران گرامی اگر به جهت آموزش کارکردن و ساخت اکانت - Account های مختلف ( ایمیل - Email ) مشکل یا سوالی دارید با همکاران ما که ناجی شما در امور رایانه و حامی لحظه به لحظه شما هستند تماس برقرار کنید.جهت تماس با کارشسناسان مجرب به امور کامپیوتری در مرکز پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات رایانه و کامپیوتر همیار رایانه با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

  Up