برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات نرم افزار آنتی ویروس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  امروزه آنتی ویروس (Antivirus) بحث مهم امنیتی در کامپیوتر است هر کاربری برای حفاظت از رایانه خود در برابر ویروس ها کار های زیادی را انجام می دهد. از این رو شرکت های زیادی در زمینه امنیت شروع به فعالیت کرده اند و برنامه های مختلف را در اختیار کاربران قرار داده اند . کار اصلی تمامی انتی ویروس ها ابتدا محافظت از رایانه می باشد بعد از ان شناسایی ویروس ها و تذکر دادن به کاربر است . از آنتی ویروس هایی که در بازار موجود است و قدرت مند هستند می توان به آنتی ویروس نود 32 (NOD32 Antivirus) , کسپر اسکای (Kaspersky Antivirus) , نورتون (Norton Antivirus) , آواست (Avast Antivirus) و... نام برد و تمامی این نرم افزار ها به صورت رایگان بر روی سایت های مختلف موجود است تنها مشکل این نرم افزار ها فعال نبودن آنها بعد از نصب می باشد که باید اکتیو و یا کرک و یا یوزر پسورد ویا کد لایسنس (License) برنامه را به آن معرفی کنید که این فعال ساز ها به صورت مدت دار می باشد و تا یک ماه بر روی سیستم باقی می ماند که این کار کاملا رایگان است. از طرف دیگر با خرید پکیج کامل آنتی ویروس ها (Virus) به مدت یک سال فعال خواهد بود پس این به شما بستگی دارد که چه انتی ویروسی را انتخاب کنید.

  اگر برای آنتی ویروس و لایسنس کردن آن سوال و مشکلی دارید می توانید با شماره 9099071728 به صورت 24 ساعته تماس بگیرید تا در هر لحظه از زمان مشکل شما را حل کنیم.

  Up