برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات نرم افزار کورل دراو گرافیک سوئیت

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  نرم افزار کورل دراو (Corel DRAW Graphics Suite ) یک نرم افزار طراحی حرفه ای برای افرادی که به صورت حرفه ای طراحی می کنند ساخته شده است. شما کاربران و طراحان گرامی می توانید با استفاده از این نرم افزار طراحی خود را بهتر و با امکانات بیشتری انجام دهید. زیرا این نرم افزار یک نرم افزار ویرایشگر برداری و به صورت کاملا حرفه ای می باشد که قابلیت های بسیار بالایی دارد. شاید در ابتدای کار این نرم افزار برای شما سخت، دشوار و گاه طاقت فرسا باشد ولی با کمی تحمل و پشتکار رفته رفته می بینید کار با این نرم افزار بسیار آسان می باشد. این نرم افزار حرفه ای بخاطر دقت بالایی که دارد برای طراحی چند بعدی، ابزار های مسیر یابی، عکس وبسایت، خطوط، متن، فونت، لوگو، نقاشی، تصویر، عکس و ... و همچنین در برخی از کارها بسیار مناسب می باشد.

  از نظر چاپ متن ،تصویر، آرم، لوگو و ... نرم افزار کورل دراو یک ویژگی خاص دارد که این ویژگی به خاطر برداری بودن آن است. به این معنا که تصاویر، متن، آرم، لوگو و ... را بدون لبه، پله پله شدن و کم شدن کیفیت و به صورت دقیق و با کیفیت بالا چاپ می کند. زیرا در نرم افزاری مانند فتوشاپ Photoshop تصاویر بعد از ذخیره شدن یا در همان لحظه طراحی به صورت شطرنجی می باشند و دقت و کیفیت خوبی ندارند. پسوند فایلها در نرم افزار کورل دراو ( Corel DRAW ) با فرمت cdr می باشد. و معمولا فایلهایی با فرمت wmf که فایلهای برداری می باشند را باز می کند. همچنین تصاویر و عکس هایی با فرمت هایی نظیر jpg ، gif ، psd ، png ، bmp ، xpm ، tif ، cpt ، xcf ، wl ، cal ، img ، tga ، pcd و ... را پشتیبانی می کند.

  قابلیت های نرم افزار کورل دراو ( Corel DRAW Graphics Suite)

  1. با انواع ویندوزها سازگار است ( سازگاری کامل با ویندوز 7 )

  2. مدیریت جدید رنگ ها

  3. مدیریت در قسمت های مختلف نرم افزار

  4. بالا رفتن سرعت بارگذاری در نسخه های جدیدتر

  5. امکان تغییر اندازه نوشته و متن به صورت Real Time

  6. ویرایش عکس و تبدیل آن به خط و خطوط برای طراحی و ویرایش بهتر

  7. قابلیت ایجاد جدول Table

  8. قابلیت پشتیبانی از فرمتهای ( Format ) قبلی نسخه های Corel

  شما طراحان و کاربران گرامی اگر در دانلود نرم افزار کورل دراو و نصب و راه اندازی و حتی طراحی در این نرم افزار مشکل یا سوالی دارید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما همراه شما در تمامی مشکلات باشند.

  Up