برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش حل ارور ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

پیغام خطا ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

ارور ( Error ) ، ERR_CONNECTION_TIMED_OUT مربوط به مشکل در هنگام باز کردن سایت ها در مرورگر گوگل کروم ( Google Chrome ) یا فایرفاکس ( Firefox ) می باشد این خطا می تواند بر اثر اشتباه تنظیم بودن DNS ، یا بد کانفیگ شدن مودم اتفاق افتاده باشد . در این مطلب روش های رفع این مشکل مرورگرها در ویندوز 7 ( windows 7 ) ، ویندوز 8 ( windows 8 ) ، ویندوز 8.1 ( windows 8.1 ) و ویندوز 10 ( windows 10 ) را به شما ارائه می دهیم.

آموزش رفع خطا ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

راه حل اول : خاموش و روشن کردن مودم
مودم یا دستگاه روتر خود را به مدت یک دقیقه خاموش کنید و مجدد پس از یک دقیقه آن را روشن کنید.این کار موجب تغییر کردن DNS ها خواهد شد زیرا با هر بار خاموش روشن کردن دستگاه مودم یا روتر DNS ها بروزرسانی می شود با این کار ممکن است مشکل پیغام ERR_CONNECTION_TIMED_OUT رفع شود.

راه حل دوم : با استفاده از Command Prompt
روش دیگر برای رفع ارور ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
با استفاده از CMD است جهت اینکار با زدن کلید های Win+R پنجره Run باز میشود CMD را تایپ و Enter را بزنید.اکنون دستورات زیر را یک به یک تایپ نموده و Enter کنید.
ipconfig /release
ipconfig /all
ipconfig /flushdns
ipconfig /renew
netsh int ip set dns
netsh Winsock reset
پس از اجرای دستورات سیستم را Restart ( ری استارت ) کنید.اکنون اتصال به اینترنت را چک نمایید و وارد مرورگر خود شوید به احتمال فراوان دیگر با پیغام خطا مواجه نخواهید شد.

راه حل سوم : بررسی تنظیمات شبکه Lan
ممکن است شما در تنظیمات LAN ( لن ) از پراکسی یا پروکسی استفاده کرده باشید و فراموش کرده باشید آن را غیرفعال کنید احتمال دارد نرم افزار آن proxy را فعال یا ویرایش کرده باشد و باعث مشکل شده باشد برای بررسی تنظیمات شبکه LAN بصورت زیر عمل کنید.
1- ابتدا روی Start کلیک و Control Panel را انتخاب کنید.
2- در پنجره کنترل پنل روی Internet Option کلیک کنید.
3- در سربرگ Connections گزینه LAN Setting را انتخاب کنید و تیک هر سه گزینه را برداشته و در نهایت روی OK بزنید تا تغییرات صورت پذیرد.
در صورتی که مشکل شما تنظیمات شبکه LAN باشد با طی کردن این مراحل حل خواهد شد.

سوالات متداول در مورد ارور ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

1- ارور ERR_CONNECTION_TIMED_OUT مربوط به چه مرورگرهایی است؟
2- چگونه خطا ERR_CONNECTION_TIMED_OUT را برطرف کنیم؟ 2- مشکل پیغام خطا ERR_CONNECTION_TIMED_OUT را در هنگام باز کردن سایت ها در مرورگر اینترنت اکسپلورر ( Internet Explorer ) و اوپرا ( Opera ) و سافاری ( Safari ) چگونه برطرف کنیم؟

چنانچه در حین کار با کامپیوتر با ارور ERR_CONNECTION_TIMED_OUT مواجه و یا سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up