برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش حل ارور BOOTMGR is compressed

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ارور Bootmgr is compressed

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که پس از روشن کردن سیستم با پیغام Bootmgr is compressed یا صفحه سیاه روبرو شده باشید این خطا موقعی رخ می دهد که یکی از فایل های سیستم شما در هارد ( Hard ) بصورت فشرده در آمده است و اجازه بالا آمدن ویندوز را نمی دهد در ادامه روش هایی برای رفع این پیغام به شما ارائه می دهیم. متن این پیغام به صورت زیر است.
bootmgr is missing
press Ctrl+Alt+Del to Restart

آموزش و راهکارهای رفع ارور Bootmgr is compressed

در هنگام روبرو شدن با پیغام صفحه سیاه یا Bootmgr is compressed راهکارهای زیر را انجام دهید تا مشکل صفحه سیاه رفع شود.

روش اول : Startup Repair کردن ویندوز
از ویندوز 7 به بعد یک ابزار جهت تعمیر مشکلات بالا نیامدن ویندوز در آن قرار داده شد تا بتوان مشکل بالا نیامدن ویندوز و صفحه سیاه را رفع کنیم جهت این کار ابتدا سی دی ( CD ) یا دی وی دی ( DVD ) ویندوز را داخل دستگاه قرار دهید و مراحل نصب ویندوز را انجام دهیم پس از انتخاب زبان و Next کردن در این مرحله گزینه Repair Your Computer را انتخاب کنید اکنون System Recovery Options را انتخاب کنید سپس در صفحه باز شده Startup Repair را بزنید منتظر بمانید تا سیستم مشکل را شناسایی و آن را برطرف کند.

روش دوم : حذف حالت فشرده سازی ویندوز بصورت دستی
فشرده شدن فایل های درایو C ویندوز ممکن است باعث بروز مشکل صفحه سیاه یا Bootmgr is compressed شده باشد جهت رفع کردن در این روش ابتدا سی دی ( CD ) یا دی وی دی ( DVD ) ویندوز را داخل دستگاه قرار دهید و مراحل نصب ویندوز را انجام دهیم پس از انتخاب زبان و Next کردن در این مرحله گزینه Repair Your Computer را انتخاب کنید اکنون System Recovery Options را انتخاب کنید سپس در صفحه باز شده گزینه Load Drivers را انتخاب کنید و به درایوی که در آن ویندوز شما نصب می باشد کلیک راست و Properties را بزنید و در پنجره باز شده تیک گزینه Compress this drive to save space را بردارید و OK کنید سیستم را ریستارت ( Restart ) کنید به احتمال فراوان با طی کردن این روش مشکل صفحه سیاه یا خطا Bootmgr is compressed رفع خواهد شد و ویندوز بالا می آید.

سوالات متداول در خصوص پیغام Bootmgr is compressed

1- مشکل صفحه سیاه یا Bootmgr is compressed در ویندوز 8 و 8.1 چگونه رفع کنیم؟
2- ارور Bootmgr is compressed را در ویندوز 10 چگونه رفع کنیم؟
3- خطا Bootmgr is compressed مربوط به چیست؟
4- پیغام خطا Bootmgr is compressed را در ویندوز 7 چگونه رفع کنیم؟

چنانچه در حین کار با کامپیوتر در هنگام نصب نرم افزار با ارور Bootmgr is compressed مواجه شدید و یا سوالی در این مورد داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up