برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع ارور D3DCompiler_43.dll

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

دلایل پیغام خطا D3Dcompiler_43.dll

پیغام ارور D3Dcompiler_43.dll مربوط به آپدیت یا بروز نبودن DirectX می باشد. برای رفع این خطا یا ارور ( Error ) روش ها و راه حل هایی که در ادامه آموزش به آنها اشاره می شود عمل کنید.

آموزش رفع ارور D3DCOMPILER_43.dll

راه حل اول : نصب آخرین ورژن برنامه DirectX
آخرین نسخه از برنامه دایرکت ایکس ( DirectX ) را دانلود نمایید و در کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید توجه داشته باشید برخی مواقع ممکن است با نصب DirectX مشکل برطرف نشود پیشنهاد می شود برنامه دایرکت ایکس ( DirectX ) را از ورژن 9 تا 12 دانلود و آنها را روی سیستم خود نصب نمایید.

راه حل دوم : نصب دایرکت ایکس موجود در دی وی دی فایل
چنانچه با نصب کردن آخرین اپدیت دایرکت ایکس همچنان با Error D3Dcompiler_43.dll روبرو بودید میتوانید از داخل محتویات داخل دی وی دی نرم افزار یا بازی اقدام به نصب DirectX کنید احتمالا مشکل رفع خواهد شد.

راه حل سوم: حذف و نصب مجدد برنامه یا بازی
اگر با نصب کردن دایرکت ایکس داخل DVD همچنان با پیغام خطا مواجه بودید فایل برنامه یا بازی را کامل از سیستم حذف کنید و سپس یکبار سیستم را ریستارت ( Restart ) و مجدد اقدام به نصب کنید.

راه حل چهارم : آپدیت کردن کارت گرافیک
چنانچه با طی کردن روش های بالا همچنان با ارور D3Dcompiler_43.dll مربوط به دایرکت ایکس ( DirectX ) روبرو بودید آخرین راه آپدیت یا بروزرسانی کردن کارت گرافیک میباشد که در بیشتر مواقع با این روش مشکل ارور D3Dcompiler_43.dll برطرف می شود.

سوالات متداول درباره خطا D3Dcompiler_43.dll

1- آیا بروز نبودن DirectX می تواند باعث نمایش پیغام D3Dcompiler-43.dll شود؟
2- چگونه پیغام ارور D3Dcompiler_43.dll را در ویندوز 7 برطرف کنیم؟
3- چگونه ارور D3Dcompiler_43.dll را در ویندوز 10 حل نماییم؟
4- چگونه مشکل D3Dcompiler_43.dll را در ویندوز 8 و 8.1 حل نماییم؟
چنانچه در حین نصب بازی یا برنامه با ارور D3Dcompiler_43.dll مواجه شدید و یا سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up