برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش حل مشکل Display driver stopped responding

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ارور Display driver stopped responding

تمامی سیستم عامل ها مشکلاتی دارند که برخی مواقع باعث اختلال و کند شدن سیستم عامل می شود. سیستم عامل ویندوز نیز که حدود 90 درصد از کامپیوترهای دنیا از آن استفاده می کنند از این مشکلات به دور نمی باشند. در این مطلب سعی داریم تا پیغام خطا Display driver stopped responding and has recovered که مربوط به مشکلات کارت گرافیک هایی مثل انویدیا ( NVIDIA ) و ای ام دی ( AMD ) در ویندوز می باشد را بررسی کنیم. اگر شما هم به طور متوالی با این ارور( Error ) مواجه هستید و از دست آن خسته شده اید این مطلب را دنبال کنید.

دلایل نمایش پیغام خطا Display driver stopped responding and has recovered

1- نصب نبودن آخرین آپدیت کارت گرافیک در کامپیوتر
2- اتلاف شدن بیش از حد زمان کارت گرافیک درهنگام نمایش برروی مانیتور
3- سازگار نبودن درایور کارت گرافیکی با ویندوز سیستم شما

آموزش برطرف کردن پیغام Display driver stopped responding

روش اول : تغییر در رجیستری سیستم
ساده ترین روشی که برای رفع پیغام مشکل کارت گرافیک میتوان گفت تغییر دادن رجیستری سیستم است جهت این کار ابتدا وارد منوی Start شده و عبارت Regedit را جستجو کنید و وارد شوید پس از ورود به regedit وارد مسیر زیر شوید.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Video\{7AF9BCD3-F757-4EA5-B911-15582AB49079} \0000
پس از ورود به این مسیر گزینه های مختلفی از ورژن های درایو و بایوس ( Bios ) و دیگر اطلاعات کارت گرافیک ( Graphic Card ) وجود دارد شما فقط کافیست در قسمت خالی صفحه کلیک کنید و نسبت به نسخه یا ورژن 32 بیتی یا 64 بیتی سیستم یک DWORD 32 یا DWORD 64 بیتی ایجاد کنید. پس از انجام این کار صفحه را ببندید و سیستم را ریست ( Restart ) کنید.

روش دوم : نصب آخرین بروزرسانی ویندوز و درایور کارت گرافیک
ممکن است با بروزرسانی یا آپدیت تمامی فایل های آپدیت ویندوز این مشکل حل شود علاوه بر آپدیت کردن درایور توسط آپدیت ویندوز میتوانید با مراجعه به سایت شرکت سازنده کارت گرافیک آخرین بروزرسانی آن را دریافت و نصب کنید با این روش احتمال برطرف شدن پیغام Display driver stopped responding and has recovered وجود دارد.

سوالات متداول در خصوص ارور Display driver stopped responding

1- دلایل ارور Display driver stopped responding and has recovered چیست؟
2- درهنگام روبرو شدن با پیغام Display driver stopped responding and has recovered چه کنیم؟

چنانچه در حین اجرا نرم افزار یا بازی با پیغام Display driver stopped responding and has recovered مواجه و یا سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up