برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع ارور MSVCP140.dll

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ارور MSVCP140.dll

ارور Msvcp140.dll یکی از ارورهای است که ممکن است در حین اجرا برخی نرم افزارها در ویندوز با آن روبرو شوید. علت نمایش این ارور نبود فایل MSVCP140.dll درحین اجرا کردن بعضی بازی ها ، اسکایپ و نرم افزارهای نمایش داده می شود.

مراحل رفع پیغام خطا MSVCP140.dll

برای حل این مشکل ابتدا باید بدانیم که علت رخ دادن این پیغام چیست فایل MSVCP140.dll یکی از اجزای Visual C++ Redistributable متعلق به نرم افزار برنامه نویسی Visual Studio 2015 است.
اولین راه حل این ارور بررسی کردن سطل بازیافت اطلاعات ویندوز برای پیدا کردن فایل های گم شده است گاهی اوقات پیش می آید کاربران ناخواسته فایل های *.dll را پاک می کنند و این کار باعث بروز مشکل در هنگام اجرای برخی نرم افزارها می شود این فایل ها را پیدا کنید و ریستور ( Restore ) کنید تا مشکل برطرف شود.
راه حل دوم: چنانچه فایل MSVCP140.dll در بین فایل های حذف شده سطل بازیافت نبود بهتر است فایل را دانلود نمایید. وب سایت ها و سایت های زیادی امکان دانلود فایل های *.dll را دارند آن را دانلود نمایید و با توجه به نسخه 32 بیت ( Bit ) یا 64 بیتی ویندوز آن را در یکی از پوشه های c:\windows\system 32 یا c:\windows\syswow64 کپی کنید.

سوالات متداول درباره پیغام MSVCP140.dll

1- فایل های پاک شده DLL را از چه سایتی دانلود نماییم؟
2- چگونه Error MSVCP140.dll را در ویندوز 10 برطرف کنیم؟
3- چگونه پیغام MSVCP140.dll را در ویندوز 7 حل نماییم؟
4- چه روشهایی در صورت برطرف نشدن مشکل با نصب فایل MSVCP140.dll میتوان انجام داد؟

چنانچه در حین کار با کامپیوتر در هنگام نصب بازی با ارور MSVCP140.dll مواجه شدید و یا سوالی در این مورد داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up