برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

اگر در هنگام نصب بازی یا نرم افزار با ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll روبرو شدید جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد این پیغام به معنای این است که در سیستم شما برخی فایل های با پسوند DLL. نصب نمی باشد و باید آنها را نصب کنید.
قبل از نصب این فایل ها ابتدا از قسمت Control Panel وارد Programs and Features شوید و در برنامه های نصب شده مشاهده کنید که چه نسخه یا ورژن هایی از Visual C++ نصب نمی باشند.

روش گام به گام رفع مشکل ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

به منظور آموزش راه حل های برطرف کردن مشکل ارور Error api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll بسته نرم افزار ویژوال سی پلاس پلاس ( Microsoft Visual C++ Redistributable ) را از سال 2005 تا 2017 درسیستم خود دانلود و نسخه های 32 و 64 بیتی آن را در لپ تاپ یا رایانه نصب کنید.
پس از نصب فایل ها سیستم را ری استارت ( Restart ) نمایید و پس از راه اندازی مجدد سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ بازی یا نرم افزار را اجرا نمایید.

سوالات متداول درباره ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

1- چگونه Error api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll در ویندوز 7 برطرف کنیم؟
2- چگونه پیغام خطا api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll در ویندوز 10 برطرف کنیم؟
3- مشکل api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll با چه نرم افزاری برطرف می شود؟

چنانچه در حین کار با کامپیوتر در هنگام نصب بازی با ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll مواجه شدید و یا سوالی در این مورد داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up