برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش حل ارور binkw32.dll

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ارور binkw32.dll

binkw32.dll یک فایلی است که توسط برنامه Bink Video Player جهت بهتر شدن گرافیک بازی برای گیمیرها طراحی شده است.در این مطلب راهکارهایی جهت حل این پیغام خطا به شما ارائه می دهیم. متن خطای آن بصورت های زیر می باشد.
The procedure entry point _BinkSetVolume@12 could not be located in the dynamic link library binkw32.dll
The procedure entry point _BinkSetMemory@8 could not be located in the dynamic link library binkw32.dll

آموزش و روش های رفع ارور binkw32.dll

روش اول:
فایل بازی را بطور کامل از سیستم پاک کرده وکامپیوتر یا لپ تاپ را راه اندازی یا ری استارت ( Restart ) کنید و مجدد اقدام به نصب گیم کنید ممکن است فایل های بازی بصورت ناقص نصب شده باشند و با نصب مجدد مشکل ارور binkw32.dll رفع شود.

روش دوم:
چنانچه بازی شما نسخه اورجینال ( Original ) یا اصلی نیست و پس از نصب با خطا binkw32.dll برخورد کردید پیشنهاد می شود جهت رفع این ارور ( Error ) کرک معتبر گیم ( Game ) را داخل بازی کپی نمایید تا به احتمال فراوان مشکل ارور binkw32.dll رفع شود.

روش سوم:
فایل binkw32.dll را در جستجو مرورگر خود سرچ ( Search ) کنید و آن را دانلود کنید پس از دانلود فایل را در مسیر C:\Windows\System32 کپی کنید تا مشکل ارور binkw32.dll رفع شود.

سوالات متداول در خصوص پیغام خطا binkw32.dll

1- ارور binkw32.dll مربوط به چیست؟
2- چگونه مشکل خطای binkw32.dll را گیمرها رفع کنند؟

چنانچه در حین کار با کامپیوتر در هنگام نصب نرم افزار با ارور binkw32.dll مواجه شدید و یا سوالی در این مورد داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up