برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع ارور has stopped working

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ارور has stopped working در کامپیوتر

یکی از مشکلاتی که کاربران در سیستم کامپیوتر و لپ تاپ با آن مواجه هستند ارور استپ ورکینگ ( Stopped Working ) است که در این مطلب به آموزش روش هایی برای حل این مشکل می پردازیم.

آموزش مراحل و روش های حل پیغام خطا has stopped working

گام اول : آپدیت نبودن کارت گرافیک میتوانید دلیل ارور has stopped workingباشد که ممکن است با بروزرسانی کردن آن مشکل رفع شود.
گام دوم : ناسازگار بودن برنامه یا بازی با ویندوز 7 میتواند یکی دیگر از دلایل ارور has stopped working باشد جهت حل این مشکل ابتدا برروی فایل مورد نظر راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید در پنجره باز شده برروی Compatibility رفته و تیک گزینه Run This Program in Compatibility Mode For را بزنید سپس در نوار کشویی باز شده گزینه ویندوز سازگار با سیستم را انتخاب نمایید.
گام سوم: کرک برنامه یا نرم افزار میتواند دلیل دیگری برای پیغام has Stopped Working باشد بهتر است فایل کرک برنامه یا بازی را درپوشه کرک کپی کنید یا از کرک دیگری استفاده نمایید.
گام چهارم: بروز نبودن نرم افزار یا بازی یا مشکلاتی که پس از انتشار می افتد برای رفع آن اقدام به بروزرسانی یا آپدیت بازی یا نرم افزار کنید به احتمال فراوان مشکل has stopped Working رفع خواهد شد.

سوالات متداول درباره پیغام خطا has stopped working

1- چگونه Error has stopped working را در ویندوز 10 برطرف کنیم؟
2- چگونه خطای has stopped working را در ویندوز 7 حل نماییم؟
3- در هنگام مواجه با ارور has stopped working اولین گام برای رفع مشکل چیست؟

چنانچه در حین کار با کامپیوتر با مشکل ارور has stopped working و یا سوالی در این مورد داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up