برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع ارور msvcr100.dll

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

علت نمایش پیغام خطا msvcr100.dll

شاید شما هم با ارور ( Error ) یا پیغام msvcr100.dll در کامپیوتر یا لپ‌تاپ‌ مواجه شده باشید که این پیغام مربوط به عدم وجود فایل msvcr100.dll در سیستم شما می باشد. این ارور مربوط به Microsoft Visual C++ است. به منظور برطرف نمودن این مشکل به راه حل هایی که در ادامه ارائه می دهیم توجه و خطا را حل نمایید.

راه های برطرف کردن مشکل نمایش ارور msvcr100.dll

روش اول : دانلود فایل msvcr100.dll
فایل msvcr100.dll را از سایت ها و منابع مختلفی میتوان دانلود کنید اما بهترین و قابل اعتمادترین سایتی که میتوانیم فایل های DLL را از آن دریافت نمایید DLL-File است. وارد سایت شوید و با توجه به نسخه ویندوز سیستم اقدام به دانلود فایل msvcr100.dll می نماییم. پس از دانلود شدن فایل آن را از حالت فشرده یا زیپ ( Zip ) خارج کنید و فایل را در ویندوز 32 بیتی در مسیر C:\Windows\System32 کپی نمایید و چنانچه ویندوز شما 64 بیتی می باشد در مسیر C:\Windows\Syswow64 کپی کنید.
پس از کپی کردن فایل روی لپ تاپ یا کامپیوتر سیستم را ریستارت ( Restart ) کنید و مجدد اقدام به نصب بازی و یا نرم افزار کنید. چنانچه باز هم با ارور msvcr100.dll برخورد کردید یک نسخه از فایل را در مسیر نصب خود بازی با نرم افزار کپی نمایید با طی کردن این مراحل به احتمال فراوان مشکل عدم وجود فایل msvcr100.dll حل خواهد شد.

سوالات متداول در خصوص پیغام msvcr100.dll

1- ارور msvcr100.dll مربوط به نصب نبودن چه فایل هایی از سیستم است؟
2- چگونه خطا msvcr100.dll را در ویندوز 7 برطرف کنیم؟
3- پیغام خطا msvcr100.dll در ویندوز 10 را چگونه حل کنیم؟

چنانچه در حین نصب برنامه یا بازی با ارور msvcr100.dll مواجه شدید و یا سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up