برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع ارور xinput1_3.dll

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

دلایل پیغام خطا xinput1_3.dll

پیغام xinput1_3.dll مربوط به نصب نبودن یا ناقص نصب شدن DirectX می باشد. برای رفع این خطا یا ارور ( Error ) روش ها ، راه حل هایی که در ادامه آموزش به آنها اشاره می شود عمل کنید.

آموزش رفع ارور xinput1_3.dll

راه حل اول : نصب برنامه DirectX
برنامه دایرکت ایکس ( DirectX ) را دانلود نمایید و در کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید توجه داشته باشید برخی مواقع ممکن است با نصب DirectX مشکل برطرف نشود پیشنهاد می شود برنامه دایرکت ایکس را از ورژن 9 تا 12 دانلود و آنها را روی سیستم خود نصب نمایید.
راه حل دوم : دانلود فایل های xinput1_3.dll
فایل های xinput1_3.dll را ابتدا از سایت dll.com دانلود کنید و با توجه به نسخه ویندوز آن را بیابید. اگر ویندوز شما 32 بیتی بود فایل ها را در مسیر C:\Windows\System32 و چنانچه ویندوز شما 64 بیتی می باشد فایل ها را در مسیر C:\Windows\Syswow64 کپی یا جایگزین نمایید.

سوالات متداول درباره خطاهای xinput1_3.dll

1- آیا نصب نبودن DirectX مناسب با برنامه می تواند باعث نمایش پیغام خطا xinput1_3.dll شود؟
2- چگونه پیغام xinput1_3.dll را در ویندوز 7 برطرف کنیم؟
3- چگونه خطاهای xinput1_3.dll را در ویندوز 10 حل نماییم؟

چنانچه در حین نصب برنامه یا بازی با ارور xinput1_3.dll مواجه شدید و یا سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up