برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع ارور xlive.dll

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

دلایل نمایش ارور xlive.dll

یکی از شایع ترین پیغام ها یا خطاها در هنگام نصب بازی های جدید ارور xlive.dll می باشد. ممکن است در هنگام نصب یا اجرای بازی با پیغامی روبرو شوید که در آن به شما اعلام می شود فایلی با نام xlive.dll از سیستم لپ تاپ یا کامپیوتر شما حذف شده است برای رفع و حل این ارور ( Error ) به روش هایی که در ادامه مطلب به آنها اشاره می کنیم برطرف نمایید.

راه های حل و رفع پیغام خطا xlive.dll

روش اول : با استفاده از نرم افزار Game For Windows Live
فایل xlive.dll یکی از فایلهای مربوط به برنامه Game For Windows Live می باشد با نصب این برنامه میتوانید به آسانی مشکل را حل نمایید. برای این کار کافیست برنامه Game For Windows Live را دانلود نمایید و از سایت مایکروسافت خطا ، پیغام یا ارور را حل کنید.
روش دوم : وارد کردن دستی فایل xlive.dll
فایل xlive.dll را ابتدا از سایت dll.com دانلود کنید و با توجه به نسخه ویندوز آن را به ترتیب در ویندوز 32 در پوشه C:\Windows\System32 و در ویندوز 64 بیتی در پوشه C:\Windows\Syswow64 جایگزین نمایید.

سوالات متداول درباره پیغام xlive.dll

1- پیغام xlive.dll چه زمانی رخ میدهد؟
2- فایل xlive.dll را چگونه در سیستم خود نصب کنیم؟
3- چگونه در ویندوز 10 پیغام xlive.dll را برطرف کنیم؟
4- جهت رفع مشکل ارور xlive.dll در ویندوز 7 چه باید کرد؟

چنانچه در حین نصب بازی یا برنامه با ارور xlive.dll مواجه و یا سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up