برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش استفاده از بومرنگ در استوری اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

بومرنگ چیست ( What Is Boomerang )

بومرنگ یکی از قابلیت های سرگرم کننده و جذاب اینستاگرام می باشد که قبلا کاربران می توانستند با اپلیکیشن مخصوصش تصاویر متحرک کوتاه بومرنگ تهیه کنند و در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.
اینستاگرام این قابلیت را در حال حاضر در بخش استوری خود قرار داده تا کاربران بتوانند بدون استفاده از هیچ برنامه ای تصاویر متحرک کوتاه تهیه و در استوری با دیگران به اشتراک بگذارد.
تصاویر بومرنگ در واقع تصاویر کوتاه چند ثانیه ای تکرار فریم می باشد که جلوه زیبایی می دهید و پس از ذخیره شدن می توان آنها را به حالت GIF تبدیل کرد.

ایجاد بومرنگ و ارسال ( Create Boomerang And Send )

برای ارسال یک بومرنگ یا تصاویر کوتاه چند ثانیه ای مراحل زیر را انجام دهید.

1- اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت ( بروز رسانی ) کنید.
2- در صفحه Home در بالای صفحه استوری ( Story ) را باز کنید.
3- بر روی Boomerang بروید و با لمس علامت بی نهایت اقدام به گرفتن تصاویر یک ثانیه ای کنید.
4- پس از گرفتن تصاویر متحرک چند ثانیه ای می توانید آن را در استوری به اشتراک بگذارید.
5- همانگونه که مشاهده می کنید اجرای Boomerang ساده بوده و بهترین کیفیت را به شما ارائه می دهد.
در اپلیکیشن بومرنگ هیچ قابلیت سخت و پیچیده ای به چشم نمی آید و شاید تصور کنید هیچگونه تنظیمات یا Setting در این برنامه قرار ندارد ولی با کمی دقت میتوانید به بخش تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ وارد شوید.

تنظیمات مخفی بومرنگ ( Boomerang Secret Setting )

برای وارد شدن به تنظیمات مخفی اپلیکیشن بومرنگ کافیست چهار انگشت خود را چندین بار روی صفحه بزنید تا تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ ظاهر شود این تنظیمات شامل وضوح تصویر ، انتخاب نوع فایل ارسالی ، میزان فریم ضبط تصاویر و تعداد دفعات تکرار ویدیو می باشد.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up