برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش تجاری کردن اکانت اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

اکانت تجاری اینستاگرام ( Instagram Business Profile )

اینستاگرام روز به روز در بروز رسانی های خود در حال ارئه کردن قابلیت و ویژگی های جذاب برای کاربران خود می باشد.جدیدترین قابلیت این اپلیکیشن یا برنامه محبوب تبدیل کردن اکانت خود به اکانت تجاری یا ( Business Profile ) می باشد.جهت این کار حتما باید حساب فیسبوک شما با اینستاگرام تان در تعامل باشد و مدیر اکانت فیسبوک نیز باید خودتان باشید همچنین برای تبدیل اکانت خود به اکانت تجاری نمی توانید از حساب خصوصی استفاده کنید و باید حساب تان عمومی یا Public باشد.

چگونگی ساخت اکانت تجاری ( How To Create Business profile )

برای تبدیل کردن اکانت خود به اکانت تجاری یا Business Profile بصورت زیر عمل کنید.

1- ابتدا برنامه اینستاگرام را به آخرین نسخه آپدیت یا بروز رسانی کنید.
2- وارد بخش پروفایل خود بشوید در قسمت Account گزینه جدیدی با نام Switch To Business Profile اضافه شده است.
3- در صفحه باز شده Log In With Facebook را انتخاب کنید و همگام سازی اکانت اینستاگرام با فیسبوک خود را انجام بدهید.
4- با انتخاب صفحه فیسبوک مورد نظرتان اینستاگرام از شما سوالاتی در مورد اطلاعاتی که میخواهید همگام سازی کنید در اکانت تجاری یا بیزینس پروفایل اینستاگرام می کند.
5- با انجام کارهای بالا اکانت شما به یک اکانت تجاری یا Business Profile تبدیل می شود.
یکی از تفاوت هایی که اکانت معمولی با اکانت تجاری یا بیزینس پروفایل دارد وجود Contact در کنار گزینه Edit Profile است.با انتخاب گزینه Contact سه قابلیت دسترسی به شما نمایش داده خواهد. این قابلیت ها Get Directions ، Email و Call می باشند و ویژگی های هر کدام به شرح زیر است.
Get Directions: با انتخاب این گزینه کاربر می تواند محل خدمات دهی یا آدرس شرکت را مشاهده کند.
Call: با انتخاب این گزینه شماره تماس های شرکت و پشتیبانی نمایش داده می شود.
Email: با انتخاب این گزینه کاربر می تواند به ایمیل رسمی شرکت دسترسی پیدا کرده و با آن شرکت بصورت رسمی تری در ارتباط باشد.
گزینه جدید و دیگری که در اکانت تجاری یا بیزینس پروفایل اینستاگرام میتوانید از آن استفاده کنید آیکون چارت در بخش بالا سمت راست می باشد.در این بخش اطلاعات جالبی از عملکرد بیزینس پروفایل کاربر نمایش داده می شود.
شما در بخش فالوورهای بیزینس پروفایل اینستاگرام خود می توانید به آمارهای دقیق تری نظیر محل سکونت آن ها ، جنسیت فالوورها ، میزان درگیری آنها با بیزینس پروفایل اینستاگرام و ... دست پیدا کنید.
به طور کلی با ساخت اکانت تجاری یا بیزینس پروفایل در اینستاگرام می توانید به قابلیت های جدید و قابل توجهی دست پیدا کنید.

نکته: امکان تغییر اکانت تجاری یا بیزینس پروفایل به اکانت معمولی وجود دارد برای انجام این کار تمامی مراحل بالا را مجدد انجام دهید و این بار گزینه Switch To Regular Profile را برگزینید.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up