برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش ویرایش پروفایل در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ویرایش پروفایل اینستاگرام ( Edit Profile Instagram )

اینستاگرام در خود دارای بخشی به نام ویرایش پروفایل یا اکانت Edit Profile می باشد که در این مطلب بخش های مختلف این قسمت را به شما آموزش می دهیم.
برای این که به بخش Edit Profile یا ویرایش پروفایل برویم کافیست برنامه اینستاگرام را اجرا نمایید و برروی آدمک زیر صفحه کلیک کنید تا پروفایل شما باز شود حال در بالای صفحه برروی Edit Profile یا ویرایش پروفایل بزنید تا در صفحه باز شده بتوانید نام ، نام کاربری ، ایمیل ، بیوگرافی ، وب سایت و برخی چیزهای دیگر را در آن تغییر دهید پس از اعمال تغییرات برروی Done یا Save بزنید تا تغییرات انجام شود.

ویرایش عکس پروفایل در اینستاگرام ( Edit Photo Profile Instagram )

یکی دیگر از بخش هایی که در ویرایش پروفایل قرار دارد تغییر دادن عکس پروفایل می باشد به منظور تغییر عکس در قسمت بالا برروی عکس کلیک راست کنید و گزینه Phone Photo Library را انتخاب و تصویر مورد نظر را برگزینید و در پایان Save یا ذخیره را بزنید تا عکس پروفایل تغییر کند.

خصوصی کردن اکانت اینستاگرام ( Private Account Instagram )

خصوصی کردن ( Private ) اکانت نیز از جمله چیزهایی است که به ویرایش پروفایل یا Edit Profile مربوط می شود برای این کار کافیست وارد بخش تنظیمات شوید و در بین گزینه ها Private Account را یافته و فعال کنید تا اکانت یا پروفایل شما خصوصی شود.

بیوگرافی اکانت اینستاگرام ( Bio Account Instagram )

وارد کردن بیوگرافی در اکانت اینستاگرام یکی دیگر از گزینه های ویرایش پروفایل می باشد که شما می توانید برای نوشتن ( بیو ) Bio خود در بخش ویرایش پروفایل 150 کلمه بعنوان معرفی و بیوگرافی خود قرار دهید بیو شما حتی در صورت خصوصی بودن هم برای دیگران نمایش داده خواهد شد.

تغییر رمز و وارد کردن ایمیل در اکانت اینستاگرام ( Rename Password And Email Account Instagram )

یکی از مهمترین و شاید پرکاربردترین بخش های ویرایش پروفایل یا Edit Profile تغییر رمز عبور ، کلمه عبور یا پسورد می باشد که کاربر می تواند با مراجعه به این قسمت اقدام به تغییر رمز عبور خود کند تا مانع هک شدن و مسدود شدن اکانت شود.
در قسمت ویرایش پروفایل در بخش ایمیل می توانید ایمیل معتبر و در دسترس خود را وارد کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید از طریق ایمیل وارد شده به اکانت اینستاگرام خود مجدد دسترسی پیدا کنید.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up