برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع مشکلات خطاها یا ارور در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

رفع مشکلات خطاها در اینستاگرام ( Troubleshoot an Error In The Instagram )

حتما شما هم در هنگام اتصال به اکانت اینستاگرام تان با خطاها یا ارور های آزاردهنده مواجه شده اید.در این آموزش به رایج ترین خطاها پرداخته و راه های حل مشکل را به شما آموزش می دهیم.

خطا و مشکل اتصال یا لاگین شدن با نام کاربری یا اکانت اینستاگرام ( Error Connecting Or Logging In with an Instagram Username Or Account )

این پیغام زمانی نمایان می شود که شخص نام کاربری و رمز عبور خود را بصورت صحیح در صفحه لاگین وارد کرده و Log In را انتخاب می کنید با خطا یا ارور Sorry, We couldn’t connect to our login server. Please confirm you have an Internet connection and try again in a moment مواجه می شود این خطا بدین معناست که اتصال اینترنت به داده ضعیف یا قطع می باشد برای رفع آن نقطه اتصال به اینترنت خود را چک کنید و مجدد سعی کنید.

ارور شما نمیتوانید افراد بیشتری را دنبال کنید ( You Can’t Follow Any more People )

با این پیام زمانی مواجه می شوید که تعداد فالوورهای شما به بیش از 7500 نفر رسیده باشد در صورتی که این پیغام به شما داده می شود دیگر امکان فالو کردن افراد جدید به شما داده نخواهد شد و باید به منظور جلوگیری از این خطا یا ارور تنها تعدادی از فالورهایی که با آنها آشنا نیستید را از لیست حذف کرده و دوستان و آشنایان را جایگزین کنید.

ارور یا خطای غیرفعال یا مسدود شدن اکانت اینستاگرام ( Error Or Eisabled Error Or Blocking The Instagram Account )

این خطا یا ارور موقعی به وقوع می پیوندد که شما بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور لاگین نمی شوید و با پیغام مسدود یا غیرفعال بودن اکانت یا Disabled مواجه خواهید بود.این بدین معناست که مقرارت و ضوابط استفاده از اینستاگرام را رعایت نکرده اید و اینستاگرام حساب شما را مسدود یا غیرفعال نموده است.اکانت یا آی دی هایی که توسط اینستاگرام مسدود یا غیرفعال شوند قابل بازگشت نمی باشند.

ارور Device is not Compatible در هنگام دانلود برنامه اینستاگرام از گوگل پلی استور Play Store Google

این خطا یا ارور یکی از شایع ترین خطاها در هنگام دانلود اینستاگرام از گوگل پلی استور در گوشی های اندرویدی می باشد این پیغام بدین معناست که دستگاه یا گوشی شما قابلیت پشتیبانی و نصب اینستاگرام را ندارد در برخی از دستگاه ها این قابلیت و پشتیبانی وجود دارد ولی گوگل پلی مانع دانلود و نصب این برنامه می شود در حال حاضر گوگل در تلاش است تا این مشکل را برطرف کند.

خطا یا ارور Couldn’t refresh feed در موقع پست کردن عکس یا ویدیو

بروز این ارور در مواقعی است که شبکه اینترنت یا ISP که با آن متصل هستید ارتباط دارد یعنی اینکه تایم اوت Time Out ، ضعیف و کند بودن ، قطع و وصل شدن اینترنت از جمله موارد این پیغام در هنگام ارسال تصاویر می باشد.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up