برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش بازیابی رمز فراموش شده در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

بازیابی رمز فراموش شده در اینستاگرام ( Forgotten Password Recovery On Instagram )

اگر شما هم از افرادی هستید که رمز عبور یا پسورد اینستاگرام خود را فراموش کرده اید نگران نباشید در اینستاگرام چندین قابلیت برای بازیابی آن وجود دارد که در این مطلب قصد ارائه آن را به شما داریم.

روش های بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام ( Methods Forget Password Recovery Instagram )

به دو روش در اینستاگرام میتوان رمز عبور یا پسورد فراموش شده را بازیابی کرد.
روش اول : بازیابی رمز از طریق اپلیکیشن ( برنامه ) اینستاگرام
در این روش از خود برنامه اینستاگرام جهت بازیابی رمز عبور یا پسورد فراموش شده استفاده می کنید برای این منظور مراحل زیر را انجام دهید.
1- برنامه اینستاگرام خود را اجرا نمایید.
2- گزینه Forgot Your Login Details ? Get Help Signing In را انتخاب کنید.
3- در صفحه باز شده سه روش برای بازیابی رمز عبور یا پسورد فراموش شده برای شما نمایش داده می شود.
- گزینه With User or Email موقعی میتوان این گزینه را انتخاب کرد که نام کاربری یا ایمیل اکانت خود را به خاطر داشته باشید.
- گزینه With SMS زمانی مورد استفاده می باشد که شما شماره تلفن همگام شده را در دسترس داشته باشید.
- گزینه With Facebook در شرایطی میتوان استفاده کرد که اکانت اینستاگرام شما به اکانت فیسبوک متصل باشد.
حال با توجه به اطلاعات خود یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.برای نمونه فرض میکنیم که شما نام کاربری و ایمیل اکانت خود را می دانید ولی رمز عبور را فراموش کرده اید گزینه With User Or Email را انتخاب کنید.بعد از انتخاب این گزینه نام کاربری یا ایمیل مربوط به اینستاگرام را وارد کنید و در قسمت بالا سمت راست فلش را بزنید تا کادری برای شما باز شود و از سوی اینستاگرام برای شما ایمیل ارسال شود حال به جعبه دریافت ایمیل بروید و آن را بررسی کنید.
پس وارد ایمیل تان بشوید و به دنبال ایمیل دریافتی از سوی اینستاگرام بگردید. اگر ایمیل در جعبه دریافتی ( Inbox ) نبود حتما پوشه اسپم ( Spam ) را چک نمایید.
در ایمیل ارسال شده از سوی اینستاگرام لینک یا گزینه بازیابی رمز عبور فراموش شده ( Reset Password ) ارائه شده است برروی این لینک یا گزینه کلیک کنید.
با کلیک روی گزینه یا لینک به صفحه ای منتقل می شوید که حاوی دو فیلد می باشد.در این دو فیلد پسورد یا رمز عبور جدید را وارد کرده و برروی گزینه Reset Password بزنید.
بازیابی رمز با موفقیت به پایان رسید حال به اینستاگرام خود بروید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.
توجه : اگر از سوی اینستاگرام برای شما پیغام این ایمیل یا نام کاربری معتبر نمی باشد ارسال شده به این منظور است که ایمیل یا نام کاربری را اشتباه وارد کرده اید یا اینکه از سوی اینستاگرام صفحه شما حذف شده است.در صورت بروزاین مشکل و سوال در این مورد با کارشناسان همیار رایانه تماس بگیرید تا پاسخگوی مشکلات شما باشند.
روش دوم : بازیابی رمز عبور فراموش شده اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام
در این روش بازیابی پسورد یا رمز فراموش شده به سایت اینستاگرام رفته و مراحل زیر را انجام دهید.
1- ابتدا در صفحه اینستاگرام به قسمت Reset Password یا بازیابی رمز فراموش شده بروید.
2- در صفحه باز شده در فیلد اول (E-mail or Username ) ایمیل یا نام کاربری خود را وارد نمایید.
3- در فیلد دوم هم متن نوشته درون عکس را وارد نمایید و سپس برروی Reset Password بزنید.
4- از سوی اینستاگرام یک ایمیل به شما ارسال می شود به صفحه دریافتی ایمیل خود بروید و برروی لینک یا آیکون Reset Password کلیک کنید.
5- یک صفحه حاوی دو فیلد برای شما باز می شود که در آن رمز عبور جدید خود را دو بار وارد کنید.
6- بازیابی رمز فراموش شده به پایان رسید حالا به اینستاگرام خود بروید و با یوزرنیم ( نام کاربری ) و پسورد ( رمز عبور جدید ) لاگین شوید.
نکته : دقیق و درست طی کردن مراحل بازیابی رمز فراموش شده از اهمیت بالایی برخوردار است در صورت کوچکترین اشتباه مراحل بازیابی رمز فراموش شده به مشکل بر خواهید خورد. برای کسب راهنمایی و مشاوره دقیق تر با کارشناسان همیار رایانه تماس حاصل نمایید تا پشتیبان و پاسخگوی مشکلات شما باشند.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up