برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام ( Recovering An Intagram Hacked Account )

یکی از شایع ترین چیزهایی که باعث هک شدن اکانت اینستاگرام میشود انتخاب رمز یا گذر واژه یا پسورد ضعیف و قابل حدس می باشد. اغلب افراد رمز اکانت خود را شماره تلفن یا دو بار تکرار آی دی یا نام کاربری ( یوزرنیم ) انتخاب می کنند که استفاده از این روش می تواند باعث هک شدن اکانت اینستاگرام شود.دلیل دیگری که باعث هک شدن اکانت میشود این است که شما ایمیل یا سیم کارت خود را به دوستی می دهید و او با دانستن این مورد به راحتی میتواند از طریق ایمیل یا شماره متصل به اکانت رمز عبور و نام کاربری اینستاگرام شما را تغییر دهد.

روش های بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام ( Methods Recovery Account Hacked Instagram )

در این مطلب روش های بازیابی اکانت هک شده و بسته شده اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.
روش اول : بازیابی اکانت بسته یا هک شده از طریق برنامه ( اپلیکیشن ) اینستاگرام
در این روش شما باید شخصا از طریق برنامه اینستاگرام اقدام و مشکل خود را شرح و وارد عمل شوید. برای این منظور مراحل زیر را طی کنید.
برنامه اینستاگرام را در گوشی خود اجرا کنید و در صفحه ورود به لاگین ( Login ) یا اکانت گزینه Get Help Signing In کلیک کنید.
سپس گزینه Use Username or Email را انتخاب کنید.
آدرس ایمیل یا یوزرنیم ( نام کاربری ) خود را وارد کنید و در این صفحه عکس پروفایل شما را نمایش می دهد که Don’t Have Access To Any Of These را انتخاب کنید.
در صفحه باز شده با توجه به مشکل خود یکی از گزینه ها را انتخاب کنید در صورتی که اکانت شخصی یا از خود عکس در آن دارید گزینه Personal account with photos of me را انتخاب کنید و در کادر دوم my account was hacked را بزنید و در قسمت آخر توضیح کوتاهی در مورد مشکل بنویسید و برروی Submit Request بزنید تا ایمیل از طرف شما ارسال شود.
پس از ارسال پیام از سوی اینستاگرام به شما گفته می شود اطلاعات کاربری شما عوض شده است پس از دریافت این ایمیل شما Please Secure Your Account را انتخاب کنید.
در صفحه باز شده Secure Account را انتخاب کنید و سپس متن خود را وارد و Submit را انتخاب کنید.
در این مرحله رمز عبور یا پسورد یا گذر واژه جدید خود را وارد کنید و Save را بزنید تا دسترسی هکر از نام کاربری شما برداشته شود.
روش دوم : بازیابی اکانت هک شده و بسته شده اینستاگرام را به کارشناسان همیار رایانه بسپارید
بهترین و ساده ترین روش برای بازیابی یا برگرداندن اکانت هک شده یا بسته شده اینستاگرام این است که شما با همیار رایانه تماس و مراحل باز گردانی و بازیابی اکانت هک شده را به کارشناسان و مشاوران ما واگذار کنید.کارشناسان ما با دریافت برخی اطلاعات از شما مراحل بازیابی و برگرداندن اکانت بسته شده یا هک شده اینستاگرام را آغاز می کنند و حتی اگر احتیاج شود به طور مستقیم با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار می کنند تا نهایتا اکانت بسته شده یا هک شده اینستاگرام تان را بازیابی یا باز گردانند.

چنانچه در حین کار با موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up