برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش مخفی کردن استوری اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

استوری اینستاگرام چیست ( What Is Stories Instagram )

اینستاگرام در روزهای اخیر یکی از محبوبترین و پرکاربردترین شبکه های اجتماعی در بین کاربران خود می باشد و همواره این اپلیکیشن قابلیت ها و ویژگی های جدیدی در بروز رسانی های خود ارائه می نماید.
یکی از قابلیت های جدید و جذاب اینستاگرام ارسال استوری می باشد که کاربران می توانند به اشتراک گذاری پست های با تاریخ انقضاء 24 ساعت اقدام نمایند.

روش های مخفی کردن استوری در اینستاگرام ( Methods Hide Instagram stories )

هنگامی که پستی را به عنوان استوری ارسال می کنید تمام فالوورها قادر به مشاهده آن پست می باشند ولی اگر شما به دلایل خاصی نمی خواهید برخی از افراد استوری شما را مشاهده کنند به دو روش زیر می توانید اقدام به مخفی نمودن استوری برای شخص مورد نظر کنید.
روش اول: از طریق پروفایل کاربر
در این روش شما میتوانید به پروفایل مخاطب مورد نظر مراجعه کنید و از این طریق دسترسی او را از استوری اینستاگرام متوقف کنید برای این کار مراحل زیر را انجام بدهید.
1- ابتدا به پروفایل شخص مورد نظر مراجعه کنید.
2- آیکون سه نقطه در بالای صفحه در اندروید یا چرخ دنده در آیفون را لمس کنید.
3- در کادر باز شده گزینه Hide Your Story را انتخاب نمایید.
روش دوم: استفاده از منوی تنظیمات اکانت یا پروفایل خود
این روش به مراتب کاربردی تر از روش اول می باشد در این روش شما میتوانید استوری اینستاگرام را برای تعدادی از فالوورهایتان مخفی کنید.جهت مخفی نمودن استوری اینستاگرام برای کاربران اکانت خود مراحل زیر را انجام دهید.
1- ابتدا وارد پروفایل خود شوید و آیکون سه نقطه در اندروید یا چرخ دنده در آیفون را انتخاب کنید.
2- در منوی تنظیمات باز شده گزینه Story Setting را انتخاب نمایید.
3- حال گزینه Hide Story From را انتخاب کنید.
4- در این شرایط لیستی از فالوورهایتان برای شما نمایان می شود که با انتخاب هر کدام از آنها می توانید استوری اینستاگرام خود را مخفی نمایید.
جهت غیر فعال نمودن استوری دیگران برای خودتان در حال حاضر امکان این کار در اینستاگرام وجود ندارد و شما تنها می توانید استوری افراد مختلف را برای خود کمرنگ یا Mute نمایید.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up