برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

مشکل کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام ( The Problem Of Reducing The Use Of Internet SIM At Instagram )

اینستاگرام یک برنامه مبتنی بر اشتراک گذاری عکس و ویدیو های کوتاه می باشد بنابراین جای تعجب نیست این برنامه مصرف داده بالایی داشته باشد.در شرایطی که شما از اینترنت سیم کارت استفاده کنید مصرف داده برایتان قابل توجه بوده و هزینه های سنگینی را خواهد داشت.اینستاگرام در خود یک قابلیت اختصاصی به نام Use Less Data قرار داده است تا بتوانید مصرف داده و اینترنت سیم کارت خود را در موقع استفاده از اینستاگرام کاهش دهید.

روش فعال کردن کاهش مصرف داده اینستاگرام ( Method Enable Reduce Less Data Usage Instagram )

به منظور فعال نمودن Use Less Data و کاهش مصرف داده یا اینترنت سیم کارت خود مراحل زیر را انجام دهید.
1- ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا نمایید.
2- به صفحه پروفایل ( اکانت ) خود بروید.
3- در بالای صفحه برروی سه نقطه کلیک کنید تا صفحه تنظیمات باز شود.
4- در این مرحله صفحه را به پایین هدایت کنید و گزینه Cellular را بیابید.
5- در مرحله آخر Use Less Dataرا انتخاب نمایید تا فعال شود.
با انجام مراحل بالا میزان مصرف داده و اینترنت شما کاهش می یابد به این صورت که در هنگام اجرای برنامه اینستاگرام فیلم یا ویدیو ها با سرعت کمی بار گذاری می شوند که این کار باعث کاهش مصرف داده یا اینترنت شما خواهد شد.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up