برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع مشکل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

مشکل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام ( Problem Not Uploading Video On Instagram )

یکی از مشکلاتی که اخیرا در ارسال ویدیو در اینستاگرام افتاده است مربوط به ارور Video Wasn’t Posted می باشد که کاربران زیادی با این پیغام خطا در موقع ارسال فیلم یا ویدیو با آن مواجه می شوند با روش های زیر میتوان این مشکل را برطرف نمود و در صورت حل نشدن مشکل می توانید با کارشناسان همیار رایانه تماس حاصل نمایید.
گام اول: از متصل بودن به اینترنت اطمینان داشته باشید.
ممکن است اینترنت شما در هنگام بار گذاری یا آپلود ویدیو دچار مشکل یا قطع شده باشد که با خطای Video Wasn’t Posted مواجه شده باشید اینترنت را چک نموده و مجدد سعی کنید.
گام دوم: سرعت و کیفیت اینترنت خود را امتحان کنید.
در بسیاری از مواقع سرعت پایین اینترنت در بار گذاری عکس و فیلم در اینستاگرام باعث خطا می شود.
گام سوم: اینستاگرام خود را بروز یا آپدیت کنید.
هر چند اینستاگرام تا به حال اقدامی برای حل این مشکل انجام نداده است ولی شما سعی کنید آخرین آپدیت یا بروز رسانی برنامه را نصب داشته باشید.
گام چهارم: حافظه کش (Cache) اینستاگرام را پاک کنید یا به برنامه توقف ( Force Stop ) بدهید.
اگر با طی کردن گام های قبل مشکل شما در ارسال و آپلود شدن ویدیو برطرف نشد در قسمت تنظیمات گوشی یا تبلت خود حافظه کش برنامه را پاک کنید و به برنامه توقف اجباری بدهید و مجددا به اینستاگرام بروید و مجدد ویدیو یا فیلم خود را بار گذاری نمایید.
گام پنجم: از یک برنامه تغییر IP استفاده نمایید.
اگر باز هم با پیغام ارور یا خطای Video Wasn’t Posted مواجه شدید می توانید با یکی از برنامه یا اپلیکیشن های تغییر IP امتحان نمایید.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up