برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع باز نشدن اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام ( Fixing The Instagram Unlocking Problem )

اینستاگرام یکی از محبوبترین برنامه های فعلی در شبکه های اجتماعی می باشد.امامتاسفانه گاهی این برنامه با مشکلاتی مواجه و باز نمی شود.برای رفع مشکل باز نشدن و بسته شدن خودکار اینستاگرام چندین راه مختلف وجود دارد که در ادامه به شما ارائه می کنیم.
راه حل اول: پاک کردن دیتا ( Data ) و کش ( Cache ) برنامه اینستاگرام
برای پاک کردن کش یا دیتا در اینستاگرام به تنظیمات گوشی خود بروید و در برنامه ها اینستاگرام را یافته و دیتا و کش برنامه را پاک نمایید.حال مجدد وارد برنامه اینستاگرام شوید و عملکرد اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهید.
راه حل دوم : برنامه اینستاگرام خود را حذف کنید
در این روش شما برنامه اینستاگرام خود را از موبایل یا تبلت خود پاک کرده و از طریقه Google Play ( گوگل پلی ) آخرین بروز رسانی برنامه را دانلود و آن را مجدد نصب نمایید.با این کار امکان رفع مشکل اتصال و باز نشدن اینستاگرام احتمالا برطرف خواهد شد.
راه حل سوم: استفاده از ابزارهای تغییر IP
یکی دیگر از راه هایی که می تواند باعث رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام شود استفاده از ابزار های تغییر IP می باشد شما می توانید با تغییر IP با ابزارهای خاص باعث رفع مشکلات اینستاگرام شود.
راه حل چهارم: از کامپیوتر استفاده کنید
آخرین راه جهت حل اتصال و باز نشدن اینستاگرام مربوط به استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر از راه نصب اپلیکیشن های شبیه ساز اندروید می باشد.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up