برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش ریپورت کامنت در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

چگونه یک کامنت را ریپورت کنیم ( How To Report A Comment )

برای ریپورت کردن یک کامنت در اینستاگرام کافیست دست خود را روی کامنت قرار داده و آیکون شبیه به تابلوی خطر را در بالا لمس کنید. اگر کامنت مورد نظر از نوع اسپم یا هرز می باشد گزینه Spam or Scam را انتخاب کنید اما اگر کامنت توهین آمیز بود گزینه Abusive Comment را انتخاب کنید سپس بنا به درخواست خود یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
I don’t like this comment: انتخاب این گزینه به این معناست که شما این کامنت را دوست ندارید اینستاگرام توصیه میکند او را بلاک کنید.
This comment is a spam or scam: این گزینه به این معناست که کامنت اسپم یا کلاه برداری است.
This comment puts people at risk: این گزینه بدین معناست که این کامنت مردم را به خطر می اندازد. پس از انتخاب این گزینه سه زیر شاخه به شما نمایش داده می شود که یکی از آنها را انتخاب کنید.
1- Self-harm: این گزینه جهت ریپورت کامنت افرادی که مردم را به خودکشی ، خودزنی ، خود آزاری و آسیب به خود می باشد.
2- Harassment or bullying: جهت ریپورت آزار و یا تهدید می باشد.
3- Drug use: جهت ریپورت کامنت تشویق به مواد مخدر می باشد.
This comment shouldn’t be on Instagram: این گزینه برای گزارش تخلف از قوانین اینستاگرام و نقض قانون اینستاگرام می باشد که چهار زیر شاخه زیر را شامل می شود.
Nudity: برای ریپورت کامنت هایی برهنه و هرزه می باشد.
Graphic violence: برای ریپورت کامنت هایی که موجب خشونت می شود.
Hate speech or symbol: برای ریپورت کامنت های نژاد پرستانه می باشد.
Intellectual property violation: برای ریپورت کامنت های دارایی های معنوی می باشد.
با توجه به توضیحات جهت ریپورت کامنت ( Report Comment ) در اینستاگرام اقدام کنید و تلاش کنید گزینه مورد نظر را در هنگام ریپورت کامنت اینستاگرام انتخاب کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل و سوال با کارشناسان همیار رایانه تماس حاصل نمایید تا پاسخگوی مشکلات شما در این مورد باشند.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up