برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش ذخیره ویدیو زنده در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ذخیره ویدیو زنده ( Save Live Video )

برای ذخیره ویدیو زنده یا لایو کار سخت و پیچیده ای پیش روی شما نیست اینستاگرام به راحتی این قابلیت را در آپدیت جدید برای شما فراهم نموده است.
ابتدا همانند قبل اقدام به شروع کردن لایو یا ویدیو زنده نمایید به محض پایان دادن به ویدیو زنده در بالای صفحه گزینه Save را مشاهده خواهید کرد که با زدن برروی آن Video Live یا ویدیو زنده شما در گوشی تان ذخیره می شود و میتوانید آن را بعدا مشاهده نمایید.
این نکته حائز اهمیت است که فقط اصل ویدیو زنده ذخیره شده شما در دسترس می باشد و کامنت ها و لایک های انجام شده در هنگام ویدیو زنده قابل مشاهده نیستند و قادر خواهید بود ویدیو زنده ذخیره شده را در شبکه های دیگر اجتماعی به اشتراک بگذارید.
ویدیو زنده یا لایو پخش شده شما را فالوورهای دیگر نمیتوانند ذخیره کنند و اینستاگرام قابلیت و اجازه چنین کاری را به کاربران دیگری که ویدیو زنده را مشاهده می کنند نمیدهد.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up