برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش ذخیره عکس پروفایل با کیفیت اصلی در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام ( Save Profile Photo On Instagram )

شاید شما هم از افرادی باشید که در اینستاگرام بخواهید پروفایل اینستاگرام را با کیفیت اصلی ذخیره یا سیو کنید.اینستاگرام بر خلاف تلگرام و واتس اپ و دیگر شبکه های اجتماعی اجازه ذخیره عکس پروفایل را به کاربران نمیدهد.

روش های ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام ( Methods Save Photo The Profile In The Instagram )

در این مطلب دو روش برای ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام به شما آموزش می دهیم.
روش اول: استفاده از نسخه وب اینستاگرام
نسخه تحت وب اینستاگرام خود را اجرا و نام کاربری را وارد کنید.اکنون به صفحه فردی که میخواهید پروفایل آن را ذخیره کنید راست کلیک نمایید و در منوی باز شده گزینه View Image را انتخاب کنید.
عکس مورد نظر شما باز خواهد شد ولی سایز تصویر کوچک می باشد و در ابعاد S150*150 نمایش داده می شود.
حال در بالای مرورگر به لینک عکس مربوطه بروید و S150*150 را پاک کرده و Enter بزنید.
با انجام این کار تصویر در سایز اصلی نمایش داده می شود و می توانید با راست کلیک بر روی عکس Save Image As آن را ذخیره کنید.
روش دوم: استفاده از سایت Instadp
ساده ترین راه برای نمایش و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام مراجعه به سایت Instadp می باشد.پس از باز کردن سایت Www.Instadp.com نیاز به کار خاصی نیست فقط نام کاربری اینستاگرام فرد مورد نظر و سپس روی View DP بزنید. به همین سادگی وب سایت عکس مورد نیاز را با سایز اصلی نمایش می دهد و میتوانید در صورت تمایل آن را ذخیره کنید.
در صورتی که برای بازدید و ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام هر بار رفتن به وب سایت Instadp برای شما سخت است می توانید اپلیکیشن ( برنامه ) آن را برای گوشی های اندرویدی خود نصب نمایید و از آن استفاده نمایید.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up